Eseménynaptár

Szeptember 2017
V H K Sz Cs P Sz
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Véndiákok

1919/1920

osztálynevelő: Éber Emanuella

Csiszár Anna, Dobozy Ilona, Kovács Zsuzsanna, Molnár Ilona, Rafael Anna, Szabó Erzsébet, Szekula Ágnes, Szilágyi Rózsa, kimaradtak: György Berta, Rigler Mária Anna

 

az egy éves kereskedelmi tanfolyam végzősei:

osztálynevelő: Fangh Erzsébet

Albisi Margit, Albisi Róza, Babos Gizella, Bartha Ilona, Diamanstein Irén, Elekes Viola, Földváry Róza, Gyulai Emma, Hartmann Olga, Incze Ilona, Janovics Paula, Ketesdi Aranka, Korpos Anna, Lengyel Magda, Manz Lujza, Matlák Ilona, Minor Mária, Nagy Olga, Pataki Ágnes, Péter Ilona, Róth Ibolya, Simon Sára, Solymosi Irén, Szigeti Judit, Tormássi Margit, Lengyel Teréz, Bázsa Szilágyi Irén

 

1920/1921

osztálynevelő: Makkai Erzsébet

Balás Erzsébet, Dósa Klára, Dux Jolán, Eisler Klára, Grossfeld Róza, Hercz Blanka, Nagy Róza, Neumann Mária, Noszin Erzsébet, Stern Piroska, Szakáts Irén, Tamás Éva, Weinstein Teréz

 

az egy éves kereskedelmi szaktanfolyam végzősei:

Bácsi Mária, Balogh Margit, Bárány Mária, Benkő Margit, Danzinger Szidónia, Csákány Róza, Farkas Anna, Gálfalvi Margit, Inczefi Margit, Kintai Mária, Klein Jolán, László Gabriella, Márton Ilona, Nagy Júlia, Pardy Anna, Pardy Erzsébet, Puskás Ilona, Reichelt Anna, Román Erzsébet, Roth Ilona, Somsay Vilma, Szinte Janka, Ürmösy Júlia, Valkay Erzsébet, kimaradtak:, Auner Hermin, László Irma

 

1921/1922

osztálynevelő: Barabás Ida

Edelstein Szeréna, Heller Ibolya, Kálmán Krisztina, Lengyel Ida, Léb Berta, Mózes Olga, Nádas Róza, Pálffy Margit, Spitzer Zsófi, Derzsi Margit, Kovács Piroska, kimaradtak: Járai Margit, Szarvady Ida

 

az egy éves kereskedelmi szaktanfolyam végzősei:

Albert Boriska, Balogh Anna, Barabás Ilona, Bányai Ilona, Blau Irén, Botha Ilona, Braun Erzsébet, Cseh Róza, Deák Irén, Dezsi Irén, Dominkovich Anna, Edelstein Laura, Fazakas Margit, Feuermann Eszter, Güntner Ilona, Jánosi Zsuzsa, Kiss Jolán, Kovács Margit, Kovács Mária, Dézsi Erzsébet, Kún Katalin, Módi Katalin, Molnár Magdolna, Nagy Irén, Nagy Róza, Neumann Olga, Németh Borbála, Pop Katalin, Pétersel Ilona, Raffay Sarolta, Sallak Ilona, Sárdi Sarolta, Traurig Erzsébet, Vigh Katalim, Worell Irén, Zágoni Irén, Škimaradtak:, Albisi Mária, Bartha Anna, Fazakas Klára, Makaria Margit, Török Júlia

 

1922/1923

osztálynevelő: Veress Erzsébet

Biss Mária, Brandt Laura, Braumann Edit, Csia Gabriella, Csűrös Katalin, Fülöp Aranka, Gál Gizella, Hantos Irén, Hescheles Verona, Hirsch Margit, Jeremiás Paula, Judik Mária, Kovács Alfréda, Kovács Katalin, Kovács Piroska, Lészay Ilma, Némethy Tekla, Nits Júlia, Permutter Sára, Schwarz Alice, Spitzer Margit, Szathmáry Ella, Tüköri Etel, Ütő Mária, Wagner Klára, Zágoni Anna, kimaradtak:, Kiss Gabriella, Deutsch Katalin

 

1923/1924

osztálynevelő: Biela Mária

Asztalos Éva, Csatt Olivia, Csűrös Ida, Dévai Ilona, Gaál Erzsébet, Hegyi Mária, Hellmann Magda, Kálmán Katinka, Kiss Erzsébet, Kovács Ilona, Kristóf Ilona, Lengyel Zsófia, Nagy Margit, Osztricza Vilma, Zudor Mária

 

1924/1925

osztálynevelő: Dr. Császár Károly

Deák Judith, Deési Etelka, Hann Margit, Kónya Irén, Lengyel Éva, Molnár Margit, Seprődi Ilona, Seyfried Erzsébet, Vajna Éva

 

1925/1926

osztálynevelő:

Horváth Margit, gr., Juhos Margit, Juhos Olga, Molnár Ibolya

 

1926/1927

osztálynevelő:

Hartenstein Ilona, Luka Margit Edit, Málnássy Erzsébet, Mestitz Erzsébet, Müller Ilona, Révész Olga, Szenes Teréz, Vajna Judit

 

1927/1928 átmenet a 7 osztályos gimnáziumra

osztálynevelő: Dr. Császár Károly

VIII. osztály: Fülöp Magda, Hantos Ilona, Ignácz Róza, Kósa Margit, Kovács Erzsébet, Kristóf Sára, Vitályos Jolán

VII.osztály: Bajnóczy Mária, Erdős Márta, Fazakas Katalin, Ilyés Irén, Kiss Anna, Szabó Katalin

 

1928/1929

osztálynevelő: Dr. Kántor Lajos

Bedő Mária, Dénes Margit, Farkas Jolán, Forró Katalin, Füzessy Irén, Heves Ilona, Kóréh Róza, Lovász Erzsébet, Luka Edit, Luka Ilona, Makkai Judit, Nagy Ilona, Papp Erzsébet, Szász Katalin, Székely Irén, Szilágyi Ilona, Varga Róza, Váncza Ilona

 

1929/1930

osztálynevelő: Dr. Császár Károly

Bátory Jolán, Bedő Borbála, Bedő Júlia, Bérczi Erzsébet, Brandt Éva, Dózsa Erzsébet, Erdélyi Erzsébet, Finta Éva, Fosztó Olga, Kovács Margit, Lőrinczi Katalin, Makkai Éva, Tolcsvay Erzsébet, Vass Piroska

 

1930/1931

osztálynevelő: Tóth Mária

Bajnóczi Eszter, Bari Erzsébet, Bari Olga, Bucsi Ilona, Dénes Edit, Faragó Erzsébet, Foltinek Éva, Guman Rachel, Imreh Erzsébet, Incze Katalin, Kiss Katalin, Kovács Magda, Liszkay Erzsébet, Lokody Gabriella, Nagy Gabriella, Palocsai Mária, Szabó Irén, Szánthó Vilma, Tolvaly Erzsébet, Topán Emma, Váncza Edit, Vásárhelyi Magda, Vékás Judit

 

1931/1932

osztálynevelő: Teleky Árvédné Kovács Zsuzsánna

Bartha Gizella, Bodola Anna, Csipkés Irén, Demeter Éva, Ercse Ida, Fiktusz Margit, Gaál Ilona, Halász Mária, Kiss Erzsébet, Lengyel Júlia, Moldován Melinda, Molnár Ilona, Pataki Erzsébet, Pályi-Kiss Margit, Szabó Magda, Tolvaly Zsuzsánna, Vass Ilona, Vincze Margit, Zsigmond Irén

 

1932/1933

osztálynevelő: Tóth Mária, Teleky Árvédné Kovács Zsuzsanna

Abrudbányai Katalin, Antonya Klára, Asztalos Vilma, Czira Anna, Deák Sarolta, Gaál Jolán, Gergely Vilma, Hadnagy Györgyi, Joó Mária, Kovács Mária, Kovács Katalin, László Erzsébet, Máthé Adriene, Máthé Klára, Páll Ilona, Pálffy Sára, Pozsonyi Irma, Tavaszy Mária, Torró Sarolta, Végh Vilma

 

1933/1934

osztálynevelő: Tóth Mária

Berki Julia, Deák Erzsébet, Felszeghi Ilona, Fodor Mária, Gócz Erzsébet, Káli Ilona, Liszkai Margit, Muzsi Márta, Orient Margit, Rapp Margit, Straub Judit, Tolcsvai Borbála, Varga Emma, Vásárhelyi Judit, Schreithoffer Julia, kimaradt: Szilágyi Erna

 

1934/1935 átmeneti év a nyolcévfolyamos gimnáziumra

 

1935/1936

osztálynevelő: Vitályos Erzsébet

Bari Ilona, Bálint Erzsébet, Czira Klára, Deák Magda, Érczhegyi Andrea, Ferenczi Gabriella, Fogarasi Róza, Gegő Éva, Haurik Jolán, Jónás Ilona, Kiss Irén, Kristóf Gizella, Nagy Katalin, Nagy Ibolya, Szász Éva, Tavaszy Ilona, Vass Ida, Zilahy Erzsébet

 

1936/1937

osztálynevelő: Sinkóné Czeglédy Emma

Andrásovszky Éva, Benkő Emilia, Dósa Magda, Elekes Ilma, Erdélyi Róza, Farkas Mária, Finna Márta, Gödri Anna, Juhász Mária, Kerekes Irén, Kiss Erzsébet, Kovács Piroska, Paulay Irén, Steuer Anna, Szabó Ilona, Trózner Izabella, Varga Etelka, Végh Anna, Volloncs Anna, Wass Judith, kimaradtak:, Rohonyi Anna

 

1937/1938

osztálynevelő: Kristóf Ilona

Aszalós Klára Etelka, Bogdán Magda, Csengeri Judit Mária, Davida Rozália, Dániel Kamilla Lujza, Dénes Márta, Finta Ibolya Gyöngyi, Fülöp Éva, Hollaki Ilona, Járai Éva, Kádár Eszter, Kósa Mária, Kovács Ágnes, Kristóf Ella Erzsébet, Maurer Matild, Muzsi Magda, Nagy Éva Erzsébet, Nagy Elena Margit, Rákossy Anna, Rápó Magda, Róth Jolán, Schilling Mária, Tavaszy Emese, Vadas Erzsébet, kimaradtak: Ács Lenke, Szabó Ilona

 

1938/1939

osztálynevelő: özv. Teleky Árvédné Kovács Zsuzsánna

Balogh Éva, Batiz Ilona, Bálint Erzsébet, Bodor Ilona, Csiki Gabriella, Fosztó Márta, Járossy Katalin, Járossy Margit, Juhász Márta, Kósa Klára, Lőrinczy Julia, Moldován Judit, Nagy Ilona, Renner Erna, Réthy Anna, Simó Aranka, Tatay Ilona, Török Erzsébet

 

1939/1940

osztálynevelő: Vitályos Erzsébet

Abrudbányay Ágnes, Bogáts Piroska, Csetry Erzsébet, Ekkert Ágnes, Endes Judith, Filep Anna, Gaál Ilona, Irsay Éva, Kiss Olga, Méder Éva, Mózes Olga, Mina Mária, Nagy Magda, Pósta Borbála, Pósta Erzsébet, Puskás Anna, Szász Aranka, Turák Mária, Tamás Gizella, Tolcsvay Sára, Tóth Erzsébet, Zayzon Róza

 

1940/1941

osztálynevelő: Báthory Jolán (két tablójuk van 1940-ben és 1941-ben)

Adler Klára, Balázs Erzsébet, Balogh Sára, Benő Hajnal, Bergner Éva, Borbély Berta, Botha Mária, Bucsy Ilona, Burszaci Magda, Csefó Éva, Dániel Irén, Dézsi Ilona, Dobó Zsuzsánna, Fabinyi Éva, Farkas Hedvig, Fenichel Éva, Gaál Erzsébet, Gub Márta, Huszár Klára, Imre Klára, Kabdebó Edit, Kovács Ildikó, Kovács Katalin, Mátyás Adrienne, Nagy Julia, Nagy Márta, Puskás Rebeka, Rafael Zoe, Román Irma, Róth Margit, Selényi Katalin, Szabó Éva, Szabó-Pál Ida, Torro Judit, Valentiny Lenke, Vermes Erzsébet, Visky Ilona, magántanuló: Bogdánné Dávid Ilona, Jancsó Rozália, kimaradt: Kássa Ibolya

 

1941/1942

osztálynevelő: Tóth Mária

Barabás Margit, Benedek Júlia, Benguerel Margit, Berényi Éva, Buh Zsuzsánna, Csák Ildikó, Debreczeny Éva, Felvinczy Márta, Györffy Sára, Hitter Ibolya, Kelemen Hajnalka, Kovácsy Edit, Lengyel Katalin, Lőrinczy Éva, Molnár Mária, Mózes Magda, Nagy Irma, Oláh Erzsébet, Osváth-Nyirő Réka, Póczy Klára, Sándor Éva, Selényi Zsuzsánna, Stirling Olga, Szász Irén, Szőllőssy Mária, Teutsch Ilona, magántanuló: Crettier Károlyné Lengyel P.

 

1942/1943

osztálynevelő: Benedek Kálmánné Szabó Klára

Baksay Éva, Bereczky Katalin, Borcsiczky Irén, Brassai Klára, Danka Alice, Deák Judit, Dobó Klára, Fekete Kamilla, Gelei Ildikó, Goldmann Erika, Gub Ibolya, Jancsó Márta, Jankó Irma, Kelemen Ibolya, Kiss Éva, Kiss Gabriella, Koleszár Judit, Koródi Magda, Kövendi Erzsébet, Madaras Klára, Magyari Zsuzsánna, Makai Margit, Makkay Piroska, Nagy Eszter, Nagy Judit, Neuberger Klára, Nyirő Ildikó, Polcz Ibolya, Rákossy Piroska, Sáry Erzsébet, Suhajda Éva, Szövérdffy Anna, Vinczi Katalin, Weisz Éva, Wenczel Ibolya

 

1943/1944

osztálynevelő: dr. Vass Albertné Sükösd Lenke

Barázs Magda, Csáky Ida, Danka Ibolya, Farkas Ágnes, Fikker Éva, Kiss Gizella, László Anna, Madár Lenke, Magyari Sára, Marczella Edit, Meisel Ágnes, Nagy Éva, Nagy Márta Magda, Ottlik Lilla, Palló Éva, Péter Anna, Ritók Márta, Sorbán Ilona, Stroe Magda, Szalló Irén, Szász Irén, Székely Ildikó, Vertán Magda

 

1944/1945 nem teljes 13, 16???

osztálynevelő: Kovács Erzsébet

Bánffy Katalin, Deák Márta, Donogán Júlia, Kóréh Julianna Rozália, Máriás Éva, Marton Éva, Nagy Éva, Poczy Erzsébet, Szabó Ilona, Szabó Berta, Székely Margit

 

1945/1946 ???

osztálynevelő: Kristóf Ilona

Bedő Olga, Benedek Margit, Boltesch Hella, Csernátony Éva, Endes Edit, Kacsó Erzsébet, Kovács Borbála, Köblös Katalin, Pánczél Mikolt, Schilling Magda, Sipos Ida, Tolvaly Rozália, Vladár Róza, Wellmann Katalin, Zehán Edit

 

1946/1947 ??? tabló

osztálynevelő: Kovács Erzsébet

Babinszky Lili, Bitay Éva, Cseh Aranka, Farkas Júlia, Ferenczi Sára, Győri Magda, Grünfeld Erika, Horváth Emese, Jánossy Irma, Magner Anna, Markos Judit, Márton Ilona, Márton Ráchel, Ozsváth Jolán, Papp Ilona, Szabó Ilona

 

1947/1948

osztálynevelő: Dr. Vass Albertné Sükösd Lenke

Arató Ibolya, Berczeller Hedda, Békési Julianna, Bitay Mária, Botos Erzsébet, Elekes Emma, Filep Magda, Gergely Róza, Grépály Irén, Gyám Mária, Karácsony Zsuzsa, Kiss Piroska, Költő Ilona, Krebsz Edit, Miklós Erika, Nagy Ibolya, Pócs Magda, Rotaridesz Éva, Skolka Angéla, Somodi Anna, Soó Éva, Székely Judit, Szente Gyöngyvér, Szigeti Mária, Szilágyi Olga, Szőcs Éva, Szőcs Mária, Tasnádi Róza, Thamó Gabriella, Zwillinger Olga

 

1948/1949

XI. A. osztálynevelő: Bencze Teréz

Alexy Edit, Babinszky Gizella, Barna Ilona, Bartha Gizella, Bartha Irén, Bartha Mária, Bácsenszky Éva, Bácsenszky Ildikó, Bálint Délia, Benedek Mária, Bereczky Éva, Csapay Mária, Csernátony Beatrix, Deák Ágnes, Delbács Olga, Demian Elvira, Dénes Margit, Domokos Jolán, Erdei Ida, Ferencz Sarolta, Hintós Mária Magdolna, Illyés Ildikó Matild, Kenderessy Mária, Kovács Jolán, Kovács Katalin, Ligeti Anna, Lucian Lia Gabriella, Neciu Ilona, Pávai Erzsébet, Rácz Teréz, Rácz Ibolya Gizella, Rónai Gizella Zsófia, Szabó Gabriella, Szigethy Csehi Margit, Tapódy Auguszta, Török Katalin, Thurzay Mária, Végh Gyöngyvér, Veber Zelma, Wolh Katalin Éva, ismétlők: Aradi Éva, Horváth Anna

 

XI. B. osztálynevelő: Bíró Tiborné Juhos Margit

Albon Éva, Beke Hermann Klára, Bíró Magdolna, Bodor Judit, Császár Mária, Dan Zsuzsanna, Dávid Gertrúd, Dezméri Ilona, Fejes Mária, Felszegi Erzsébet, Gálfi Erzsébet, Gönczi Judit, Gráf Hajnalka, Imreh Éva, Kerekes Ildikó, Király Magdolna, Kis Edit, Koncza Piroska, Kónyi Olga, Kóra Ilona, Libál Ilona, Magyarosy Ella, Malatinszky Éva, Marschalkó Irén, Mestitz Anna, Mestitz Franciska, Moldovan Erzsébet, Nagy Júlia, Pataki Mária Gabriella, Páll Margit, Rusz Livia, Sigmond Éva, Sigmond Júlia, Szabó Mária Magdolna, Texe Mária Margit, Tischler Etelka, Tentea Irén, Wellman Sarolta Judit, kimaradt: Bíró Szonja, ismétlő: Kalmár Magdolna

 

1949/1950

XI. A. osztálynevelő: Benedek Kálmánné Szabó Klára

Ady Melinda, Bakó Ilona, Bíró Ágnes, Bíró Gabriella, Bokor Katalin, Borsán Aranka, Crisan Olga, Csiszér Juliánna, Deák Veronka, Fodor Irén, Grünwald Mária, Jakab Juliánna, Kallós Ilona, Kassay Márta, Kádár Edit, Kiss Judit, Kiss Teréz, Kósa Erzsébet, Kosztics Éva, Kovács Márta, Lászlófi Lönhardt Klára, Ludwig Margit, Muszka Anna, Nagy Melinda, Neumann Edit, Piktor Mária, Pop Lya Amália, Radler Mária Lenke, Rozsnyai Anna, Sartoris Klára, Sándor Katalin, Szabó Matild, Széll Erzsébet, Tatár Irén, Veress Judit, Zágoni Szabó Róza

 

XI. B. osztálynevelő: Boldisné Luka Ilona

Bárdos Éva, Bistran Ilona, Csíky Ilona, Csipai Magdolna, Esztegár Juliánna, Flóra Erzsébet, Gulyás Judit, Györke Sarolta, Hickel Katalin Mária, Jajkits Edit, Koditch Gabriella, Kovács Alice, Kozma Margit, Lám Erzsébet, Linczmajer Éva, Lovass Ella, Ludwig Irén, Majer Rita Zuzsánna, Nagy Klára, Nagy Melinda, Németh Gabriella, Pataki Edit, Páll Sára, Sala Rozália, Szabó Melinda, Szabó Zsuzsánna, Szendrei Juliánna, Székelyhídi Margit, Tirnovan Emilia, Toók Júlia, Tunya Ibolya, Turján Margit, Varga Laura, Vincze Irén, Zöld Margit, kimaradtak: Mészáros Éva, Balás Magdolna

 

1950/1951

XI. osztálynevelő: Papp Gyuláné Madár Ibolya

Albert Ibolya, Albert Júlia, Alexy Katalin, Antal Éva, Balázs Anna, Barabás Anna, Bartis Margit, Berecz Éva, Cappelaro Peris Teréz, Dankó Éva, Deák Rozália, Fazakas Ilona, Föedl Margit, Gerecze Piroska, Gergely Piroska, Hegyi Ilona, Juhász Jolán, Kádár Berta, Kántor Irén, Kiss Magdona, Kozma Elza, Kovács Helén, Krotky Teréz, Marschaló Márta, Mendrei Márta, Murádin Katalin, Nagy Irén, Nagy Rozália, Pepela Edit, Schmelz Erzsébet, Sebestyén Olga, Szabó Ilona, Szabó Klára, Szabó Magdolna, Szamosi Kornélia, Szentpétery Mária, Téglás Adél, Unger Elvira, Wenetsck Mária, Wurschner Éva, Zágoni Szabó Zsuzsa

 

1951/1952

XI. osztálynevelő:

Bartha Judit, Bálint Margit, Beregszászi Magdolna, Bíró Mária, Blaga Anna, Cserei Anna, Dávid Vilma, Deák Judit Ilona, Farkas Aurelia, Gergely Magdolna, Györgypál Ildikó Lilla, Kamla Gertrúd, Kisváti Katalin, Kovács Ida, László Éva, Leitner Márta, Linzmeyer Erzsébet, Maksay Mária, Marks Ilona Zsuzsanna, Máthé Emese, Módi Anna, Nagy Emese, Nagy Piroska, Pálfi Erzsébet, Papp Éva, Paull Klára Mária, Policsek Éva, Szentgyörgyi Gyöngyvér, Tóth Réka, Váradi Ilona, Voith Magdolna, Weinrich Mariann, Zattler Márta Gbriella, kimaradtak: Darvas Márta, Fugulyán Mária, Hirsch Amália, Kiss Mária, Némethy Lenke, Orosz Katalin

 

1952/1953

XI. A. osztálynevelő: Hadházy Jolán

Ambrus Gizella Zita, Avram Terézia, Begidsán Éva, Demeter Ilona, Deretei Ilona Magdolna, Dibernandó Barbara, Fehér Anna, Fodorpataki Katalin Klára, Gaál Laura, Hartmann Zsuzsanna Éva, Herdt Júlia, Károly Klára, Kristály Irma, Kudor Judit, László Erzsébet, Lőrincz Ilona, Marosán Viktória, Márton Piroska, Nagy Lenke, Péter Irén, Rend Aranka, Susman Mária, Schlett Judit, Szabó Judit, Szántó Magdolna, Vass Ibolya, Vermessy Anikó, Verner Edit, Weltner Zsuzsánna

 

XI. B. osztálynevelő: Bíró Tiborné Juhos Margit

Bacsó Mária Magdolna, Balázs Mária, Balla Ilona, Bíró Erzsébet, Bogdár Mária, Borbáth Éva Ilona, Csögör Éva, Felméri Gertrúd, Felméri Ilona, Fülöp Tünde, Illés Anna, Ilyés Gabriella Paula, Istenes Gabriella, Kiss Mária, Komlódi Adél Anna, László Ildikó Katalin, Maichin Friderika, Maxim Ágnes, Molitorisz Margit, Nánási Mária, Naghiu Frida, Pongrácz Antonia Cecilia, Szabó Olga, Telegdi Márta, Toarnicky Erzsébet, Vasass Mária, Veress Mária, kimaradtak: Nagy Enikő, Betye Mária Magdolna

 

1953/1954

X. A. osztálynevelő: Goldenberg Klára

Balló Belani Margit, Balogh Katalin, Barbaalba Letitia, Barla Júlia, Bereczki Margit, Csákány Emese, Csőgör Enikő, Deák Gizella, Deésy Alice, Fabich Erzsébet, Fries Júlia Gerda, Gyenge Aranka, Józsa Mária, Kertész Ilona, Kiss Klára, Kovács Anna, Kovács Mária, Kováts Ildikó, Lakatos Erzsébet, László Erzsébet, Lukács Melinda Mária, Molnár Ildikó, Nagy Ilona, Nadasan Rozalia, Nemes Mária, Páll Mária, Pálffy Anna, Pálffy Etelka, Plancsintár Dorottya, Rácz Ilona, Rozor Anna, Simén Anna, Simon Katalin, Simon Mária, Steuer Gabriella, Steuer Judit, Sotelecan Éva, Sükösd Margit, Szabó Ibolya, Szabó Ottilia, Szabó Márta, Szőcs Etelka, Szőcs Ilona, Vernes Irén, Zattler Gabriella

kimaradtak: Csernyik Róza, Biró Judit, Balázs Éva, Szabó Mária Zsuzsanna, Macskási Irma, Demeter Etelka

 

X. B. osztálynevelő: Bíró Tiborné Juhos Margit

Adorjáni Erzsébet, Ajtai Ildikó, Bálint Zsófia, Bíró Erzsébet, Borbély Teréz, Borcsa Irén, Bordi Katalin, Borsai Róza, Both Erzsébet, Bölöni Erzsébet, Czakó Ibolya, Csoboth Júlia, Csoma Irma, Deésy Annamária, Ercsei Ilona, Faluvégi Judit, Farkas Sára, Ferenczy Éva, Fornszek Edit, Gondos Margit, Gönczi Ilona, Imrey Júlia, Jakab Erzsébet, Kalló Erzsébet, Kegyes Anna Mária, Komáromi Piroska, Korpos Ilona, Kovács Júlia, Kovács Katalin, Krasznay Ilona, Kulhavi Anna, Lajosi Agnes, László Éva, Lukács Ildikó, Majthényi Klára, Moldován Irma, Nobil Ilona, Orbán Judit, Orbán Katalin, Papp Mária, Páni Mária, Páni Magda, Schweier Zsuzsa, Szekernyés Agnes, Székely Jolán, Tomojága Mária, Vajda Éva, Wittig Éva Ildikó

 

XI. A. osztálynevelő: Neufeld Ágnes

Balogh Irén, Bene Éva, Borovszky Éva, Farkas Ilona, Fejér Kornélia, Fohsz Viktória, Földes Mária, Gegő Margit, Károly Rozália, Kerekes Éva, Kinizsi Zsuzsa, Kovács Regina, Kőműves Erzsébet, Kővári Anna, Kún Gabriella, Laczka Erzsébet, Lőrinczy Gyöngyvér, Matisz Ibolya, Mezei Anna, Nagy Katalin, Nagy Mária, Orosz Ibolya, Paál Stefánia, Pásztohy Adrienne, Rostás Lenke, Schuller Elvira, Seress Magda, Soós Katalin, Szabó Ilona, Tatay Ilona, Vajas Irén

 

XI.B. osztálynevelő: Boér Lászlóné Léber Margit

Bányai Magda, Batskor Xénia, Bene Ilona, Bihari Zsuzsa, Biró Éva, Burkhardt Lidia, Csegezi Etelka, Csucsai Katalin, Erdei Erzsébet, Fetter Erzsébet, Fodor Júlia, Ghigor Ágnes, Gönczi Mária, Imre Ibolya, Incze Anna, Kegyes Ágnes, Keresztes Mária, Kocsis Ágnes, Koncz Magda, Lám Irén, Lengyel Zsófia, Martinecz Ibolya, Moldován Júlia, Nagy Ágnes, Nagy Irén, Parti Edit, Pethő Katalin, Pollák Anna, Szabó Ilona, Szalkay Erzsébet, Székely Júlia, Weinrich Cecilia, Zsigmond Ildikó

 

1954/1955

X. A. osztálynevelő: Goldenberg Klára

Baroa Szilvia Gabriela, Bitay Éva Mária, Buduca Jolán, Farkas Ibolya, Fodor Gitta, Gruber Franciska Dorottya, Hajdú Julianna, Hamar Margit, Hiesch Edith, István Mária, Kabdebó Judith, Kósa Margit, Kredatusz Eugenia Mária, Lakatos Erika Ildikó, Lazányi Marianne, Mádly Ágnes, Molnár Zsófia Judit, Monduk Ilona, Nagy Gabriella, Némethy Gabriella, Orbán Olga, Pákay Gyöngyvér, Szatmáry Erzsébet Viola, Szilágyi Eszter, Udvari Margit, kimaradtak: Hatházy Mária Jolán, Pákai Mónika, Varga Katalin, Veress Csilla

 

X. B. osztálynevelő: Hobán Jenőné Kovács Ilona

Bakó Júlia, Barna Ilona, Benkő Alice, Bertalan Edit, Bíró Eszter Enikő, Bordeaux Marianne, Csongvay Márta, Daróczi Erzsébet, Dézsi Anna, Dombi Márta, Györke Ida, Hadnagy Éva, Károlyi Mária Irén, Kováts Ágota Mária Éva, Kővári Zsuzsanna, Makfalvi Erzsébet, Márton Mária, Nagy Ilona Márta, Rigó Magda, Szaniszló Erzsébet, Szőcs Judit, Turák Judit Ildikó, Tubák Ildikó, Zeiler Mária Magdolna, Zudor Róza Mária, kimaradtak: Csehi Mária Magdolna, Legissa Julianna

 

 

X. C osztálynevelő: Bote Lidia

Bécsi Teréz, Both Katalin, Csizmadia Éva, Demes Amália, Elek Irén, Fazakas Mária, Fetterle Teréz, Gács Erzsébet, Jakab Anna, Jankó Amália, Kozma Magda, Költő Ildikó, Lajosi Irén, Lőrinczy Réka, Magyari Csilla, Mikó Erzsébet, Nagy Enikő, Nagy Ilona, Pálfi Mária, Seres Mária, Székely Júlia, Szilágyi Ilona, Szűcs Ildikó, Török Ilona

 

 

1955/1956

X. A. osztálynevelő: Veressné Füzesy Éva Mária

Antal Magda, Balázs Margit, Dajka Margit, Gündisch Katalin, Horváth Katalin, Kása Éva, Kéki Anna, Kovács Éva, Lázár Éva, Léderer Éva, Márkó Irma, Máthé Ibolya, Mészáros Ágnes, Molnár Anna, Molnár Irma, Nagy Ilona, Nagy Edit, Neményi Judit, Petrán Erzsébet, Popovici Ilona, Ráskay Margit, Rosenfeld Viktória, Rösch Anna, Szabó Margit, Székely Anna, Szénássy Laura, Szoboszlai Lili, Vass Krisztina, Veress Éva, Vigh Ágnes, Ziegler Erzsébet

 

X. B. osztálynevelő: Boér Lászlóné Léber Margit

Bakk Enikő, Baranyai Anna, Bokor Ibolya, Czakkel Ibolya, Czikó Margit, Dávid Teréz, Dengel Ilona, Dénes Olga, Ehrenwerth Katalin, Éltető Éva, Fülöp Enikő, Gáncsos Irma, Görgényi Margit, Kádár Margit, Király Erzsébet, Kiss Éva, Kovács Krisztina, Körmendi Ildikó, Lévay Rodika, Matlák Irén, Nemes Anna, Pattantyús Judit, Páll Ella, Raduch Ilona, Sebestyén Gyöngyi, Sinkó erzsébet, Székely Erzsébet, Szilágyi Ildikó, Veress Jália

 

X. C. osztálynevelő: Erdő Jánosné Darkó Klára

Balkó Karola, Balogh Mária, Basa Irén, Bodola Juliánna, Csizmadia Erzsébet, Farkas Zsuzsánna, Fejér Juliánna, Filep Olga, Fodor Lenke, Frank Erzsébet, Fülöp Klára, Geréb Rozália, Hlavács Mária, Kardalus Mária, Kaszás Ágota, Kádár Gyöngyi, Kelemen Piroska, Kóry Anna, Kovács Éva Mária, Krisztea Ibolya, Laczkó Júlia, Lenkey Éva, Luka Edit, Medvéssy Erzsébet, Miklós Márta, Orbán Mária, Orosz Gizella, Rácz Katalin, Saitis Mária, Szabó Tünde, Szakács Zsuzsánna, Szántó Agnes, Szász Anna, Tófalvi Auguszta, Varga Éva, Varga Mária

 

1956/1957

X.A. osztálynevelő: Bíró Tiborné Juhos Margit

Bayer Melinda, Beke Éva, Benk Erzsébet, Bohn Györgyi, Borbáth Katalin, Brassai Olga, Csávásy Ildikó, Cseke Gyöngyvér, Debreczeni Ilona, Debreczy Ildikó, Egyed Anna, Eszényi Róza, Fazekas Csilla, Gáll Erzsébet, Hadházi Piroska, Incze Ildikó, Kakasy Ágnes, Kallós Mária, Kiss Éva, Kiss Teréz, Kolossy Erzsébet, Krasznai Erzsébet, László Edit, Lukács Ágnes, Marczy Erzsébet, Nagy Anna, Pataki Gyöngyi, Simándi Krisztina, Szántó Mária, Székely Ildikó, Székely Lili, Szilágyi Erzsébet, Szöllősi Erzsébet, Takács Piroska, Teleki Etelka, Tusai Gizella, Zudor Margit

 

X.B. osztálynevelő: Stern Anny

Ágh Ida, Asztalos Enikő, Balaciu Malvin, Bereczky Ildikó, Bodo Mária, Csizek Rozália, Dejeu Margit, Dietz Éva, Engel Edith, Ferenc Vera, Ferenczy Judit, Finta Márta, Gáspár Róza, Győri Éva Mária, Horváth Mária, Józsa Mária, Kovács Enikő, Magyari Eszter, Mezei Magda, Schuller Helga, Szabó Katalin, Szabó Róza, Szép Ilonka, Szilágyi Erzsébet, Szondi Lídia, Szövérdi Éva, Takács Éva, Táncz Csilla, Táncz Éva, Tarsoly Róza, Tőkés Mária, Vass Éva, Vincze Erzsébet

 

A C osztályt feloszlatták IX. osztály végén.

 

X. D. osztálynevelő: Bitay Lászlóné Ady Melinda, Weininger Klára

Balázs Éva, Balogh Irma, Bartha Ilona, Cseke Erzsébet, Csipkés Margit, Csorba Ildikó, Darkó Nagy Margit, Fejér Ibolya, Földes Erzsébet, Fried Anna, Görög Gyöngyvér, Gurzó Irén, Győri Magda, Heves Ilona, Jónász Éva, Jurcsák Éva, (Essig) Kacsó Klára, Kilin Judit, Kiss Éva, Kont Ildikó, Kovács Jozefina, Kristóf Ilona, Lőrincz Aranka, Máthé Csilla, Monduk Mária, Nagy Rozália, Nyerges Ildikó, Pálffy Enikő, Pálffy Ilona, Póka Erzsébet, Szabó Blanka, Székely Mária, Szilágyi Katalin, Szőcs Annamária, Tánczos Magda, Túros Éva, Veress Mária, Zurich Ilona

 

X.E. osztálynevelő: Hegedűs Gyuláné Miklósy Sarolta

Balog Magda, Bálint Ilona, Bálint Magda, Bokor Erzsébet, Cimpian Mária, Ebergényi Ágota, Fejér Georgina, Fodor Zita, Gajzágó Gabriella, Görög Ilona, Ilosvay Ildikó, Juhos Irma, Juhos Erzsébet, Kacsó Júlia, Kovács Ágnes, Kovács Ildikó, Kredátusz Erzsébet, Lázár Katalin, Mikes Borbála, Moldován Mária, Muresán Erzsébet, Nagy (Teodorescu) Réka, Papp Judit, Pásztor Olga, Pusztai Márta, Pakuts Ildikó, Robáczky Zita, Röser Margit, Rucska Margit, Rusz Rozália, Seress Irén, Szilágyi Ildikó, Szondy Erzsébet, Tárnok Magda, Téglás Éva, Varga Mária

 

1957/1958 átmenet a XI osztályos líceumra

 

1958/1959

XI. A. (reál) osztálynevelő: Hobán Jenőné Kovács Ilona

Ágoston Piroska, Baló Katalin Mária, Boldizsár Hedvig, Bruck Marianna, Csiki Magdolna, Csiszér Erzsébet, Czeglédy Enikő, Darvas Irma, Diószegi Rozália, Dombi Erzsébet Emőke, Fekete Anna, Gulyás Katalin Éva, Holok Mária Magdolna Aranka, Ilosvay Klára, Kacsó Ágnes, Kerekes Irén, Kiss Enikő Klára, Kovács Mária Magdolna, Kühn Julianna, Kürthy Katalin, Miklós Mária, Muntean Júlia, Nagy Erzsébet, Nagy Ilma, Nagy Katalin, Orosz Judit, Osváth Katalin, Péter Ágnes, Pongrácz Anna-Mária, Salamon Anna Katalin, Schoger Márta, Szabó Anna Paula, Szeszermann Margit, Szűcs Mária Klára, Tibád Hilda Katalin, Tóth Mária, Túrós Piroska, Váczy Katalin Lenke, Venczel Éva Mária, Veres Szonja Margit

 

XI. B. (reál) osztálynevelő: Hegedűs Gyulané Miklósy Sarolta

Ágoston Éva Magdolna, Bakk Emese Eszter, Bálint Jolán, Bányai Irén Xenia, Bencze Jolán, Bende Ágnes Lucia, Bíró Margit, Bucsi Enikő Gabriella, Csécs Emma, Daly Judit, Ehrlinger Ilona, Fejér Józsa Ildikó, Flóra Mária, Fodor Erzsébet, Fogarasi Klára, Gáll Ilona, Gáll Klára, Gergely Jolán Magdolna, Hilf Erzsébet Gyöngyi, Ibl Gabriella Gyöngyike, Juhász Ildikó Erzsébet, Kovács Enikő Katalin, Laczi Papp Erzsébet, Lörinczy Boglárka Réka, Mester Emma Erzsébet, Mihály Gyöngyike, Nanovszky Ilona Margit, Nyerges Éva Paulina, Rigó Ilonka, Sajgó Erzsébet, Schropp Ildikó Erzsébet, Simon Éva Anna, Szabó Enikő Teréz, Székely Klára, Szimula Katalin, Varga Mária-Magdolna, Végh Etelka Emese, kimaradt: Vass Magdolna

 

XI. C. (humán) osztálynevelő: Papp Józsefné Kulcsár Erzsébet

Andrási Mária Gabriella, Barabási Ildikó Gyöngyike, Barabás Márta, Besenyei Mária, Biluska Anna-Mária, Bíró Judit, Bogdan Magdolna Anna, Böjthe Anna, Cozma Éva, Demeter Judit, Dénesy Mária, Erdélyi Magda, Fejér Edit Hajnalka, Gálfalvi Ágnes, Hadnagy Zsuzsanna, Hintz Ildikó, Karácsony Eleonóra, Kerekes Mária, Kovács Ágnes, Kovács Edit, Kovács Magdolna, Köntös Emma, Lakodni Helga, Magyari Edit, Nagy Klára Csilla, Novák Mária, Pop Éva, Szabó Klára, Szabó Judit, Székely Judit Mária, Szövérdi Éva Ildikó, Takács Ilona, Tamás Magdolna, Tellmann Izabella Lidia, Varga Katalin, Veres Judit

 

1959/1960

XI. A. (reál) osztálynevelő: Boér Lászlóné Léber Margit

Albert Éva, Ács Ildikó, Bartha Erzsébet Sarolta, Bányai Lajos, Dávid Anikó, Dézsi Júlia, Farkas Gyöngyvér Teréz, Finta Zoltán Béla, Föedl Katalin Teréz, Gábora Erzsébet, Gergely János, Gergely Katalin, Juhász Ildikó Ilonka, Katona Éva, Kiss Erzsébet, Laczka Zsuzsa, Lakatos Gyula, László Katalin Mária Éva, Máthé Renáta Mária, Mezei Attila, Palotai Lilla, Parádi Edit Réka, Sántha Árpád, Sipos Zsuzsanna, Stickel Péter, Szekér Magdolna, Szilágyi Enikő, Técsy Péter, Tőkés Erzsébet, Török Mária Magdolna, Tövis Gábor Tibor, Tyukodi Rozália, Valádi Anikó Márta, Veress Magda

 

XI. B. (reál) osztálynevelő: Budinszky Irén

Barabás Magdolna, Bács Béla, Bogdan Piroska, Farkas Ibolya Ida, Fodorpataky Júlia, Fries Zsuzsanna, Furu Árpád, Fülöp Magdolna, Gáspár Ilona, Gödri Mária Magdolna, Jakobeni Ágnes, Janovics Lajos, Komlósi Ildikó Gyöngyi, Kovács Imola Ildikó, Köblös Anna, Lőte Erzsébet, Nemere Klára Emma, Orbán Éva, Papp Jenő, Papp Mária Magdolna Éva, Péterffy Enikő, Réthy Csaba László, Soós Anna Klára, Ürögdy Lenke, Vannay István Zsolt, Végh Éva

 

XI. C. (humán) osztálynevelő: Szabóné Wiesel Matild

Balló Ildikó Mária, Balogh Ibolya, Bartalis Márta Irén, Bereczki Piroska, Bíró Ilona, Bíró Magdolna, Bodrogi Erzsébet, Csapó Benjámin, Demeter Erzsébet, Donogán Erzsébet, Takáts Erdélyi Floarea Zina, Fejér Gyöngyi Mária, Gábor Irén, Görög Erzsébet, Incze Judit Klára Edit Mária, Jakab Mária, Kiss Anna, Kun Edit, Máthé Zsuzsa, Mikó Éva, Nagy Magdolna, Nagy Mária, Nagy Zsuzsánna, Orosz Judit Margit, Óvári Oss Ibolya Enikő, Pál Julianna, Popa Adél, Rezik Júlia, Sárkány Rozália, Schuller Márta, Szabó Ilona, Székely Ilona, Székely Magdolna Márta, Szöllösi Katalin, Szöllösy Rozália

 

1960/1961

XI. A. (reál) osztálynevelő: Szabó Lajosné Rotaridesz Éva Erzsébet

Árkosi Mária Gyöngyi, Balla Rozália, Bálint Aliz, Bán Mária, Bányai István, Beyer Erika Erzsébet, Binder Ibolya, Böjthe Katalin Beatrix, Bucsi Gabriella Ilona, Dénes Csaba, Eperjesi Edit, Farkas Edit Irén, Gyerko Jolán, György Róza, Horváti Mária, Kiss Erzsébet, Kurucz Ildikó, Kurucz Ilona, Nagy Katalin, Nemes Ibolya, Németi Mária, Nits Mária, Pál Árpád, Podolyák István, Popa Erzsébet, Rajka Ildikó, Sipos Ildikó, Sipos Zsuzsanna, Szabó Piroska Klára, Szaniszló Márta Katalin, Szatmári János, Szász Erzsébet, Szél Gizella, Tischler Margit, Tomai Erzsébet, Török Lea Katalin, Túrós Mária, Vizi Gábor, Weizer Katalin Márta, Rajhona Ádám János

 

XI. B. (reál) osztálynevelő: Tamás József Ágoston András

Baga Etelka, Bagassy Sándor Béla, Bajusz Ildikó, Berei Anna-Mária, Borbáth Noémi Mária, Bühm Judit Adél, Costa Erika, Finta Anna Gizella, Friedmann Krisztina, Fülöp Éva, Gálffy Gizella, Györy Ibolya Mária, Hermann Judit Mária Terézia, Horváth Balázs György, Kapási Mária Ildikó, Kerekes Etelka, Krizsovánszky Margit, Luka Magdolna Mária, Lukács Éva Mária, Nagy Dénes, Nagy Éva, Orbán Julianna, Pattantyús Ábrahám Károly, Rázmán Magdolna, Simonffy Mária, Schmidt Klára, Spáda Zsuzsánna, Szenczei Ágnes, Takács Anna, Tatár Éva, Tóth Csönge Gyöngyi, Tóth Mária, Ürmösi Enikő, Vad György, Varga Erzsébet, Wolf Erika Viktória Erzsébet

 

XI. C. (humán) osztálynevelő: Papp Józsefné Kulcsár Erzsébet

Adorján Márta Erzsébet Friderika, Ács Éva Katalin, Bálint Éva, Benkő Borbála, Benkő Ilona, Bereczky Piroska Olga, Bloch Katalin Mária, Czikéli Gyöngyvér Judith, Deák János, Demeter Mária Ibolya, Dobri Ágnes, Gellért Gyöngyi, Gombár Rozália, Hambrich Anna Mária, Jakab Judit Mária, Kabán Ildikó Anna-Mária, Kirilla Anna-Mária, Lakatos Katalin Mária, László Erzsébet, Madarász Ilona Éva, Máthé Margit, Módi Csilla, Müller Adrienne, Nagy Katalin, Nagy Rózsa, Nagyi Katalin, Ohánovits Sarolta-Katalin, Papp Anna-Mária, Petri Hannelore, Prezensky Zsuszánna, Rossman Gabriela, Szentkirályi Mária Ilona, Székely Ilona, Teleky Ildikó, Tóth Edit Magdolna, Tunyogi Judit Tünde, Uhrin Margit, Vass Irén, Ványolós Zsófia, Winkler Katalin, Ziegler Márta, Zsehránszky István

 

1961/1962

XI. A. (reál) osztálynevelő: Balázs István

Beregszászi Ildikó Marietta, Egyed Juliánna, Farkas Mária Gabriella, Ferencz Judith, Fülöp Tibor, Horváth Gizella, Kató Levente, Katona Gyöngyi Emma, Kerekes Anna-Mária, Kovács Anna-Mária, Kovács Ildikó, Kovács Ilona Mária, Kun András Magdolna, Kupán Zsuzsánna-Emese, László Dezső, Lénárt Katalin, Lukács András, Maneszes Anna, Márton Ildikó-Anna, Mihát Gábor, Mikó Klára, Nagy Erzsébet, Nagy Margit Erzsébet, Németh Éva, Plet János-Antal, Somodi Zoltán, Tunyogi Csapó Ágnes

 

XI. B. (reál) osztálynevelő: Bartha Sándorné Ferencz Anna

Ambrus Jolán, Ágoston Mária Márta, Balogh Ibolya Helén, Bencze Magdolna, Bíró Ágnes, Csutak Julianna, Deák Margit, Gergely Mária, Gilkán Anna, György Erzsébet, Ilosvay Katalin Mária, Jakó Péter András, Jaskó Katalin, Králl Mária, Márton Mária Erzsébet, Mayer Erzsébet, Mihály Anna-Mária, Mosanyi Anna-Mária, Müller Júlia Valéria, Nagy Zsófia, Pünkösti Ibolya, Sinka Éva Márta, Szabó Irén, Székely Anna, Tőkés Anna, Török Ilona, Túrós Ibolya

 

XI. C. (humán) osztálynevelő: Szabóné Wiesel Matild

Ágopcsa Marianna, Bencze Éva, Bíró Ágnes Éva, Bognár Ibolya Anna, Borbáth Juliánna, Borsi Edit, Brautigam Ilona, Böythe Márta Anna, Csergő Anna, Csiky Emőke Erzsébet, Füge Ilona, Gally Anna Katalin, Horváth Erzsébet, Józsa Ferenc, Kovács Emilia, Lörincz Ilona, Lörinczi Gyöngyvér Gizella, Mágori Mária Margit, Módi Etela Barsika, Nagy Enikő Zsuzsánna, Nyitó Gyöngyvér Mária, Páll Gizella, Sinkovits Julianna Emese, Szőke Anna-Mária, Tőkés Katalin, Török Anna, Vincze Piroska, Werner Klára, kimaradtak: Lurtz Éva Matild, Pikéthy Katalin, Farkas Júlia, Laza Gáspár

 

1962/1963

XI. A. (reál) osztálynevelő: Boér Lászlóné Léber Margit

Balogh Lajos, Bálint Imre, Butta Ágnes, Csata Zsuzsanna, Deák Julianna, Demeter Zsuzsanna Éva, Gábor István, Horváth Ferenc, Isztray Mária Judit, Józsa Csaba Barna, Kacsó Sándor, Kapros Mária Judit, Kiss Ildikó, Kovács István, László Imre, Lörincz Éva, Márk Lajos, Márton Ilona, Máthé Dénes Szabolcs, Máthé Eszter Irén, Miklós Mária Teréz, Moricz István Attila, Nagy Sarolta Ildikó, Nagyi Márton, Radna Jolán Ildikó, Szabó Ágnes, Szabó Béla, Szendrey Mária Judit, Szilágyi P. Judit, Vajna Ilma Ágnes

 

XI. B. (reál) osztálynevelő: Hobán Jenőné Kovács Ilona

Albert Ildikó, Albert Katalin, Ágopcsa György Károly, Bakó Mária, Bányai Ágnes, Borcsa Csilla Enikő, Bosin Irén, Finta Gábor János, Fodor Katalin Gabriella, Fried György István, Gál Margit, Gergely Ilona Mária, Horvát Ábel, Jakab Éva, Jánosi Ibolya, Köllő Erzsébet, Laczi Ilona, Mészáros Lajos, Mocsár Éva Mária, Moldovan Mária, Molnár Erzsébet, Némethi Róza, Puskás Irén, Sebestyén Anna, Segesvári Erzsébet, Székely Csaba, Szigeti Ildikó, Takács Enikő, Turos Enikő, Veres András

 

XI. C. (humán) osztálynevelő: Tóthné Fángli Júlia

Bakó László, Bagyula Mária Magdolna, Bekő Mária, Benkő Ilona, Bíró Lenke, Bodor Anna, Bosiu Anna Éva, Bühm Mária Jolán, Csiszer Mária, Farkas Julianna, Fejér Árpád Miklós, Gagyi Erzsébet, Gombár Mária Magdolna, Jakabházi Albert, Kásler Edit, Kovács Klára Lenke, Lengyel Zsuzsanna Katalin, Lénárd Mária Éva, Miloneau Anna, Moldovan Erzsébet Júlia, Németi Emma, Pap Mária Magdolna, Péter Mária, Popovici Katalin, Székely Irma, Szopos Margit, Tihanyi Irma Antonia, Udvar Attila, Ungvári Ibolya, Ungvári Zsuzsanna, Vass Erzsébet, Vincze Mária, Zoltán Judit Antonia, kimaradt: Bujdosó Magdolna

 

1963/1964

XI. A. (reál) osztálynevelő: Schneider Mihály

Asztalos Ágnes, Ardelean Mária, Boga Georgeta Mária, Cseh Árpád, Csutak Éva, Fodor Eleonóra, Halász Piroska, Hegedűs Ildikó Judit, Jakab Piroska, Jánossy Mária, Juhos Anna-Mária, Kádár Magdolna, Kálmán Erzsébet, Kasler Ilona, Korodi Zenö Eszter, Kőszegi Irén, Lészay Ilona, Mezei Mária, Nagy Etelka Eszter, Szabó Géza, Szabó Erzsébet Zsófia, Székely Miklós Mihály, Stein Péter, Tímár Mária, Tóth András, Vincze Ilona

 

XI. B. (reál) osztálynevelő: Lőrincz Zoltánné Ercse Ildikó

Bagossy Gyula, Balogh Albert István, Botha Ida, Böjthe Katalin, Bölöni Erzsébet Ida, Callos Judit, Fekete Anna, Gambasan Catalina, Jakab Károly, Korpos Ferti Albert, Kovács Katalin Erzsébet, Kun-Péter Ferenc, Lengyel Erzsébet, Moldovan Mária, Molnár Márta, Mózes Emőke Jolán, Nagy Erzsébet, Nagy Gyöngyi, Péter Olga Mária, Schweier Ágnes Rozália, Spáda Barbara Éva, Süle Erzsébet, Szatmári Gizella, Tóth Ágnes Katalin, Tunyogi Csapó Ildikó Jolán, Varga Rozália, Weisz Éva Ágnes, Zoltay Erzsébet, Zoltán Béla Árpád, ismétlő: Farkas Mária

 

XI.C. (humán) osztálynevelő: Kabán Ferencné Annamária

Albert Erzsébet, Antal Ilona, Balogh Lenke, Bakó Erzsébet, Bernáth Irén, Borbély Gyöngyi, Cseh Júlia, Farkas Katalin, Geréb Márta, Gorgan Ilona, Imre Lészló, Jakab Enikő, Jakó Ágnes, Kerek Teréz, Kiss edith, Krizsovánszky Etelka, Lusztig Ágnes, Móritz Mária, Nagy Éva, Papp Ildikó, Réthy Éva, Sebestyén Zsuzsa, Serester Erzsébet, Szabó Mária, Terebesi Margit, Tóth Erzsébet, Tósa Teréz, Török Júlia, Török Klára, Túrós Ábel, Varga Zsuzsa

 

1964/1965

XI. A. (reál) osztálynevelő: Szabó Lajosné Rotaridesz Éva Erzsébet

Bodor Ferenc, Bodor Mária, Boér Anna-Ágnes, Csép János, Dénes György, Dezső István, Farkas Dezső Gábor, Fülöp Dorottya Gyöngyi, Gergely István, Kovács Anna, Kovács Enikő, Laczka Emese, Maier Ilona, Márkos Dezső, Moldovan Erzsébet, Molnár István, Mózes Pál, Puskás Gabriella, Stickel Éva, Székely Irén, Tőkés Eszter, Tulogdi Erzsébet, Valádi Enikő, Ványolós Judit, Varga Julianna Emese, Vencsel Krisztina Mária, Zsigmond Ilona, Topai Mária Magdolna

 

XI. B. osztálynevelő: Papp Józsefné Kulcsár Erzsébet

Antal Sándor, Asztalos Ilona, Bodor Mária, Cseh Margit, Deák Erzsébet, Dománusz Elena, Dudás Edit, Farkas Edit, György Annamária, Horváth Ferenc, Jakab Margit, Jangó Judit, Jankó Anna, Kiss Edit, Kiss Ida, Kovács Anna, Kovács E. Anna, Kovács Éva, Kovács Mária, Márton Erzsébet, Ménessy Katalin, Nagy Mária, Prodán Mária, Simon Ana-Mária, Szabó Zsuzsa, Szecsődi Mária M., Székely Erzsébet, Székely Éva, Újvári Ildikó, Zsigmond Ildikó, Zsigmond Zita

 

1965/1966

XI. A. (reál) osztálynevelő: Bartha Sándorné Ferencz Anna

Ágopcsa László, Bakó Csaba, Balev Valentina, Bán Péter, Bedő László, Bulik Ilona, Butyka Emese, Czimbalmos Mária, Farkas Zsuzsanna, Fekete Rozália, Hampel László, Hegedűs Sarolta Gyöngyi, Heim Réka, Horváti Judit Ildikó, Incze Árpád, Jakab Erzsébet, Jakab Margit, Jakner Julianna Mária, Kovács Erzsébet, Kovács Veronika, Kun Nándor Emil, Péntek Ferenc, Predies Olga, Szabó Klára, Szász Aranka, Török Pali Katalin

 

XI. B. (reál) osztálynevelő: Szabóné Wiesel Matild

Albert Erzsébet, Bázsa Lovász Edit, Bartha Amália, Bellevári Enikő, Bellevári Gabriella, Bíró Éva, Boér Rozália, Bozsoki Elena, Cseh Erzsébet, Csehi Elena, Deák Erzsébet, Erdélyi Gabriella, Farkas István Sándor, Feczkó Ágnes Ildikó, Fekete Erzsébet, Ferenczi Lia Éva, Gergely Ibolya, Györkös Ágnes, Jakab Erzsébet, Jakabos Judit, Kónya Erzsébet, Kovács Éva, Lakatos Ildikó Mária, Madarász Mária, Maier Julianna, Török Mária Anna, Ungvári Márton, Wass Klára, Vitan Ana-Mária, kimaradtak: Röser Péter

 

XI. C. (humán) osztálynevelő: Tóthné Fángli Julianna

Baricz Ilona, Bazsó Dombi Erzsébet, Bazsó Magyar Ilona, Berki Lili, Bíró Lidia, Boros Gabriella, Csöregi Klára Gyöngyi, Dániel Mária, Ferencz Ildikó Piroska, Frinkuly Anna, Gergely István, Görög Katalin, Kallós Judit, Kún Annamária, Lukács Katalin, Nagy Anna Mária, Németi Mária, Palotás Éva, Poverlovics Anna Mária Rozália, Schreithofer Erzsébet, Szabó Eszter, Szabó Gyöngyvér Erzsébet, Silasi Sándor József, Török Géza, Vincze Edit, ismétlő: Fazekas Mária

 

1966/1967

XI. A. (reál) osztálynevelő: Máté Piroska Ottilia

Ávéd Zoltán, Babos Béla, Balaskó Zsuzsanna, Boga Erzsébet Márta, Bolla Károly Csaba, Borbély Zoltán, Borsi Ernő, Dávid István, Dobri Anna, Földes Péter Kornél, Füstös Klára, Kovács Zoltán, Magyari Viola Pálma Magdolna, Magyari Zsófia, Maneszes Anna, Márton Péter Pál, Mózes Gyula, Nagy Sándor, Pruner Vilhelm, Rokk Ilona, Szabó Edit Ildikó, Texe Klára, Tőkés József, Túros Endre, Vass Zoltán, Zörgő László

 

XI. B. (reál) osztálynevelő: Balázs István

Albert Mária Magdolna, Bakos Kornélia, Balázs Anna, Bernáth András, Czégenyi Erzsébet, Deák Mária, Fekete Kovács Pál István, Fekete Rozália, Gyöngyössy Blanka Viktória, Hódos Ágnes Magdolna, Józsa Anna, Katona László, Kádár Katalin, Konecsny Mária Magdolna, Lengyel Mária Veronika, Mikó Katalin, Milka Anna, Nagy Annamária, Ragó Ágnes Julianna, Schreithofer Ágnes, Szilágyi Erzsébet, Szopos Éva, Tamás Juliánna, Varga Imre, Szakács Mária

 

XI. C. (humán) osztálynevelő: Péter Ernő

Albert Katalin, Asztalos Éva, Bajka Mária, Bán Ferenc, Bárdos Ilona, Benkő Ilona, Csehi Gabriella, Egri Judit, Ferencz Enikő Anna, Gáspár Ildikó Mária, Józsa János, Kovács Mária, Kun Jolán, Magó Ilona, Nagy Katalin, Nagy Ibolya, Orbai Mária, Öffenberger Csillag, Pataki Annamária, Péter Anna-Mária, Sándor Mária, Schropp Hajnal, Szatmári Anna, Tóth Ildikó Matild, Valea Anna, Vajna Margit, Ziegler Éva Erzsébet, Zsombori Erzsébet

 

1967/1968 átmenet a 12 osztályos líceumra

 

1968/1969

XII. A. (reál) osztálynevelő: Bartha Sándorné Ferencz Anna

Balázs Csilla, Balogh Vera, Banga Romélia, Dobri Klára, Etédi Ildikó, Fábián Dorottya Erzsébet, Gáll Anna Mária, Gurzó Ibolya, Hann Anna, Harmath Katalin, Hiricskó Katalin, Kató Judit, Keszegh Magdolna Terézia, Kilin Erzsébet, Kovács Katalin, Máthé Adrienne, Óriás Anna-Mária, Pásztor Éva, Szabó Enikő, Szabó Márta Magdolna, Szilágyi Márta, Tárkányi Margit, Téglás Erzsébet Zita, Tonk Katalin, Varga Ilona, Vásárhelyi Anikó, Veress Ida

 

XII. B. (humán) osztálynevelő: Papp Józsefné Kulcsár Erzsébet

Adorjáni Éva, Ardeleanu Cornelia, Bálint Zsuzsanna, Belovay Júlia, Bíró Éva, Borbély Irén, Botkovszky Magdolna, Brassai Zsuzsanna, Csehi Péter Gyula, Darkó Mária Margit, Dáné Márta Éva, Deák Annamária, Fekete Edit Izabella, Fekete Nagy Ildikó Éva, Ferencz Emőke Edit, Fodor Magdolna, Gáspár Rozália Gyöngyi, Gróza Rozália, Hikkel Julianna, Ignat Doina Elisabeta, Kincses Ilona, Kiss Enikő, Kudor Erzsébet, Leonid Mária Hedvig, Lukács Mária, Mátyás Anna, Miklós Aranka, Mikola Mária-Magdolna, Molnár Anna, Nemecz Katalin, Oláh Katalin Ilona, Prunean Margit, Seprődi Erzsébet, Sütő Erzsébet, Szabó Eszter, Szabó Melánia Éva, Szász Éva Klára, Takács Erzsébet, Varga Olga, Varga Zsuzsa

 

1969/1970

XII. A. (reál) osztálynevelő: Bartha Sándorné Ferencz Anna

Ágopcsa Zsuzsanna Klára, Bagaméri Katalin, Bán Aliz, Bázsa Csuszi Ilona, Bosin Éva Ilona, Demeter Edit, Dobri Enikő, Gálffy Alice Gabriella, Geltch Erzsébet, Grodiczky Adrien Éva, Hatvani Katalin, Jánky Mária Edit, Jaskó Julianna, Kiss-Bartha Erzsébet, Méder Ibolya Hajnalka, Monoki Tünde Ilona, Papp Gyöngyi Erzsébet, Suciu Edit, Szabó Zsuzsanna, Szigyártó Zsuzsa, Tőkés Márta, Török Annamária, Ürögdy Éva Erzsébet, Watzek Erzsébet, Zágoni Szabó Julianna, Zimmermann Rozália

 

XII. B. (humán) osztálynevelő: Papp Józsefné Kulcsár Erzsébet

Balog Judit, Bálint Judit, Beier Gyöngyi, Bedő Ildikó, Bibza Márta, Bitay Éva, Boér Judit, Bujdos Enikő, Czégeni Mária, Chirila Ileana, Cselényi László, Dávid Johanna, Deák Ágnes, Dénes Erzsébet, Duha Mária, Gergely Katalin, Gergely Margit, Horváth Zsuzsanna, Kovács Katalin, Kovács Magdolna, Máté Jolán, Mihály Róza, Pál Mária, Péterfi Katalin, Réman Mária, Stupiár Judit, Szabó Gyula, Szakács Ildikó, Szűcs Katalin, Timsa Paraschiva, Tőkés Judit, Váradi Gyöngyi, Vernes Julianna, kimaradt: Rostás Judit

 

1970/1971

XII. A. (reál) osztálynevelő: Papp Gyuláné Madár Ibolya

Ábrahám Gyöngyi, Bartha Zsuzsanna, Dávid Katalin, Diamant Olga, Fodor Ana Mária, Földes Éva, Gáspár Barbara, Grad Ibolya, Gyergyai Éva Fruzsina, Hegyi Johanna, Káin Judit, Kászonyi Erika Terézia, Kerekes Katalin, Keresztes Anna-Mária, Kiss Zsuzsa, Kovács Klára Ágnes, Laczi Borka Gizella, László Erzsébet, Nagy Magdolna, Némety Mária Magdolna, Szabó Márta Erzsébet, Toroczkai Rozália, Török Márta, Tunyogi Erzsébet, Varga Éva Anna

 

XII. B. (humán) osztálynevelő: Máté Piroska Otilia

Bene Mária Rozália, Bíró Mária, Blanár Mária, Blázsik Ildikó Ágnes, Fodor Mária, Gáncsos Anna, Georgescu Maria, György Mária Ágnes, Kulcsár Csaba Sándor, Mann Gabriella Judit, Mátyás István, Molnár Ilona, Nagy Judit Adriana, Sajgó Erzébet, Schwarcz Julianna, Szabó Katalin, Szász Tünde, Székely Mária, Szőke Gyöngyvér Katalin, Taar Enikő Sarolta, Tolna Mária, Tóth Béla Zsolt, Tőrös Víg Anna-Mária, Ungvári Erzsébet, Weszerle Mária, Zakariás Péter, Zeck Péter Károly

 

1971/1972

XII. A. (reál) osztálynevelő: Lőrincz Zoltánné Ercse Ildikó

Balázs Katalin, Baldesweiler Péter László, Boga Ferenc, Darvas Ilona, Elekes József, Gálfi Ilona, Gombár Margit, Gyöngyössy Imre Pál, Hamburg Mátyás Péter, István Jolán, Kis Márton, Kiss-Bálinth László, Koncz Attila, Laczkó Ferenc, Maklári Zoltán, Nagy Erzsébet, Papp Irén, Pöllnitz Klára, Szabó Éva, Szász Mária, Szöllősi Katalin, Vígh Katalin, Zágoni Szabó István, Zólyomi Emese Melinda, Zonda Júlia

 

XII. B. (humán) osztálynevelő: Péter Ernő

Albert Gizella, Albert Ildikó, Bányai Annamária, Biró Katalin, Csomós Melinda, Fülöp Mária, Gálfy Melinda, Görög Lia, Hegedűs Magda, Horváth Katalin, Júhos László, Kiss Júlia, Kovács Gabriella, Kövesdy Enikő, Lénárt Ilona, Matos Éva, Márki Zoltán, Márton Ilona, Mezei Mária, Pap Dalma, Rácz Teréz, Rámay Attila, Rein Olga, Rosen Erika Eszter, Sikes Gabriella, Szabó Ágnes, Szalma Júlia, Tóth Tibor István, Vincze Mária

 

1972/1973

XII. A. (reál) osztálynevelő: Herédi Zita, Reményi Sándor

Albert Judith, Balla Emil, Bartos Pál, Benkő Elek, Bogdán Zoltán, Csiki Levente, Daut Abdul Baki, Dálya Emilia Mária, Dáné Tibor Kálmán, Derdák István György, Fuchs György, Gergely István Sándor, Hegedűs András, Ienus Mária Magdolna, Jánosi Judith, Juhász Mária Lujza, Kirkósa Katalin, Kovács Anikó Mária, Létay László, Marinka Éva, Maurer Ádám József, Nagy Sándor József, Örvössy László Gábor, Pap Géza, Steib Anna, Szabó Mária Róza, Szekernyés Ágnes, Tasnádi Zsuzsanna, Timár Mária, Tóth Ildikó Mária, Török Endre, Tukács Erzsébet, Turkus László Barna, Turzai Gabriella Jolán, Zágoni -Szabó Alpár

 

XII. B. (humán) osztálynevelő: Nanovszky Ilona

Bakó Julianna, Balaskó Erzsébet, Béni Aranka, Csákány Enikő, Fejér Mária Zsuzsanna, Ghermán Rozália, Holányi István, Hóka Dezső, Jaskó Márton, Katona Magdolna, Kató Béla, Kálmán Julianna, Kolozsvári Csaba István, Kont Zoltán, Kulcsár Sára, Orbán Gyöngyi Enikő, Páskuj Valéria, Rariga Gábor, Szabó Katalin, Székely Ildikó Ilona, Tóth György, Török Sándor, Udvar Ibolya, Zsigmond Annamária, Xántus Gábor

 

1973/1974

IV. évfolyam (reál) osztálynevelő: Szabó Lajosné Rotaridesz Éva Erzsébet

Adorján Enikő, Antal Margit, Balla Elena, Bódi Margit, Csehi Éva, Cselényi Béla, Csorba Mária, Farkas Klára, Fejes Éva Marianna, Ferenczi Éva, Gaál Anna-Mária, Illyés Enikő, Kertész Anna, Király Katalin, Kiss Mária, Kozma Piroska, Kun Éva, László Margit, Mészáros Erzsébet, Molnár Jenő, Nagy Éva, Nagy Mária Ágnes, Nemes Éva Mária, Oriold István, Pilbák Mária, Portik Ilona, Schaller Judit, Suba Edit, Székely Mária, Szoher Ágnes, Tréger Enikő Lucia, Vajas Ilona, Vajda Zsuzsanna, Vígh Anna Éva, Vincze Mária

 

1974/1975

IV. évfolyam (reál) osztálynevelő: Máté Piroska Ottilia

Balla Edith, Bánhegyessy Péter, Bartos Ildikó Ilona, Bíró Zsuzsanna, Bodóczi Katalin, Bors Erzsébet, Dávid Edith Emma, Demeter Zoltán, Décsey Zsófia, Fejér István Imre, Fejér Judit Annamária, Fülöp Péter, Illei Ilona, Jánossy Roberto Paul, Király Éva, Kovács Zoltán János, Kun-Gazda Melinda, László Katalin, Lengyel Ferenc, Mandula Éva, Mátyus Júlia, Nagy Irén Ilona, Nyakas János, Orbán Sándor, Papp Zoltán, Rés Éva, Sajgó János, Szabó Éva Kinga, Szilágyi Anna, Tóth Emese Éva, Tóth Ildikó, Török Ildikó, Újvári Ferenc Péter, Végh Attila Péter, Zsigmond Ilona

 

1975/1976

IV. évfolyam (reál) osztálynevelő: Kabán Ferencné Annamária

Bakó Magda, Butyka Julianna, Csákány Rozália, Dávid Gyula, Dezső András, Gajzágó Éva, Győrfi Mária, Illyés Mária Magdolna, Józsa Katalin, Kalló Peti Ferkő Ákos, Katona (Peter) Rozália, Kovács Magdolna, Lelkes István, Lukács Ilona, Málnási Péter, Máthé István, Péter Csaba, Petrás Magda, Pöllnitz Márta, Rozsnyai Júlia, Serafimciuc Margareta, Szabó Ella Mária, Szász Rózsa, Szuhányi Emese Ilona, Tóth Annamária, Varga Bacsó Edit, Varró Annamária, Venczel Márton, Zilahi Zoltán

 

1976/1977

IV. évfolyam (reál) osztálynevelők: Szilágyi Istvánné Tamás Júlia, Koréh Barna Pál

Balázs Anna-Mária, Bálint Enikő Melinda, Boér Irénke, Bogdán Mária, Demeter Miklós, Dénes László, Enyedi Simó Anna-Mária, Fele Enikő, Hersch Emilia, Jordáky László, Juhász Erzsébet, Kató Erzsébet Erika, Kolofon Sára, Kónya Margit Edit, Lakatos Enikő Judith, Losonczy Anna-Mária, Lőrincz Tünde, Matiscsák Ilona, Medgyesi Ildikó, Mezei Ildikó, Nagy Erzsébet, Nagy Izabella, Nagy Veronika Anna, Német Erzsébet, Oltean Éva, Papp Hajnalka, Papp Mária, Ricci Enikő, Szomjú Anna-Mária, Szabó Éva, Tana Éva Annamária, Tréger Csilla Erzsébet, Tréger Éva Ágnes, Tövissi Ildikó, Újfalvi Éva, Vincze Gyöngyi, kimaradt: Újvári László Tibor

 

1993/1994

XII.A (humán) osztálynevelő: Deák Árpád

Andor Enikő, Arányi Gyöngyi, Balog Emese, Bányász Erika, Chita Ildikó, Dézsi Réka, Ecseley Réka, Esztergár Zoltán, Forrai Erzsébet, Horváth Éva, Imre Renáta, Jánosi Gréti, Kerekes Ildikó, Kiss Olivér, Lázár Lidia, Máté Melinda, Ötvös Ilona, Papp Andrea, Pákai Andrea, Pál Judit, Szabó Tünde, Székely Gyöngyi, Tóbiás Tibor, Vallasek Júlia, Veres Noémi

 

XII.B (humán) osztálynevelő: Wolf Rudolf

Balaskó Annamária, Balázs Amália Melinda, Balogh Károly Róbert, Barabás Andrea Enikő, Csete Ildikó Ilona, Czégényi Melinda, Dezső Tünde, Gönczi Ildikó Naomi, Horváth Emese Kinga, Horváth Kinga Ildikó, Jaskó Annamária, Kovács Levente, Kun Andrea, László Éva, Marton Éva, Muszka Hunor, Nagy Erzsébet Erika, Nagy Magdolna Ildikó, Pócsai Sándor, Rusz Ildikó, Sipos Edit Andrea, Szabó Ferenc Róbert, Szabó Katinka Melinda, Szabó Zoltán, Szántó Lehel Zsolt, Székely Ilona, Székely Réka Noémi, Tamás Noémi, Toma Zoltán, Ujvári Erzsébet, Vinczellér Márton, Zoltán Noémi Júlia

 

XII.C. (humán) osztálynevelő: Tőkés Elekné Bitay Erika

Albert Edith, Bagoly Ildikó, Balázs Annamária, Batiz Gyöngyi, Bodor Anna, Both Noémi, Botha Júlia, Cseresznyés Angéla, Csizmadia Mária, Dombi Hajnal, Fodor Éva, Imre Ildikó, Juhos Elvira, Kis Enikő, Kocsis Andrea, Kocsis Kinga, Kun Éva, Nagyi Emese, Orbán Adél, Ősz-Tóth Enikő, Palkó Ádám, Papp István Levente, Pálfi Emőke Kinga, Sándor Rudolf, Selyem Katalin Júlia, Seprődi Edit Hajnal, Soós László, Szabó Kinga Erika, Szőcs Piroska, Tunyogi Hajnal, Ungvári Ildikó, Víg Erika, Viski Gyula

 

1994/1995

XII.A (humán) osztálynevelő: Vásárhelyi Anna

Ács Zsolt, Csegöldi Judit, Csoma Adél, Demény Gabriella, Diószegi Attila, Farkas Judit, Felvinczi Ildikó, Földes Andrea, Gergely Tamás, Gyurka Júlia, Hajdú Ibolya, Jankó Enikő, Király Levente, Kötő Áron, László Attila, Lázár Alpár Sándor, Lukács Margit, Magó-Maghiar Anna, Mihály Ágnes, Némethi Andrea, Pilbák Tünde, Pillich Gyöngyvér, Selyem Annamária, Szabó Mária Ildikó, Szalai Márta, Szász Anikó, Szilágyi-Palkó Erika, Szlenka Erika, Tőkés Kinga, Varga Hajnalka, Vincze Tibor

 

XII.B (humán) osztálynevelő: Koréh Barna

Airizer Anna-Mária, Ágopcsa Ildikó, Balázs Angéla, Bereczki Judith, Bódi Zsuzsa, Bodor Mária Melinda, Csutak Hajnal, Gyugyucz Judith, Homonnai Melinda, Incze Kinga, Jagos Helén, Kerekes Erika, Kilin Miklós, Kispál Helén, Kiss Melinda, Kocsis Ildikó, Lovász Mária, Maneász Csilla, Miske Erika, Molnár Attila, Nagy Enikő, Nagy Noémi, Nagy Hunilla, Péter Edith Ildikó, Pislaru Cristina, Rácz Zoltán, Szakács Tünde, Szatmári Csilla, Szekeran Kinga, Tóth Andrea, Veres Tünde

 

XII.C. (reál) osztálynevelő: Szigeti Anikó

Apor András Kevend, Baki Zoltán, Berki László József, Bodor Tibor, Enyedi Szilárd, Fóris Éva Andrea, Jakab Teréz, Juhász Tibor, Hadnagy Zsolt, Korpos Zoltán, Koszorús István, Kovács Ildikó, Maembe Róbert, Marchis Iuliana, Osváth Tünde, Pap Melinda, Sipos Árpád, Sipos Márton, Tóbiás Oszkár, Varga Csilla

 

XIII.A osztálynevelő: Hornyák Éva

Antal Erika, Bartha Ildikó, Bálint Zsófia Éva, Bethlendi Julianna, Csíki Melinda, Csorba Tibor, Czakó Enikő, Gaál Zita, Galaczi Julianna, Harmathi Orsolya, Kertész Szidónia, Keresztesi Miklós, Kiss Henrietta, Kóréh Krisztina, Lénárd Annamária, Lovász Hajnalka, Máté Mária, Miklósi Ildikó, Nagy Tímea, Orosz Erika, Pál Ilona Hajnal, Pásztor Anna-Mária, Reiner Mária, Sabadâs Ildikó, Serester Zita Eliza, Szabó Enikő, Szakács Melinda, Szőcs Enikő, Takács Boglárka, Tasnádi Anna-Mária, Veres Melisa Erzsébet

 

XIII.B osztálynevelő: Darvasi Gyöngyvér

Agh Jutka, Barta Tímea, Bántó Adél Zsuzsanna, Décsei Erika, Diószegi Judith, Fábián Ágnes Helga, Filep Klára, Fülöp Júlia, Jankó Erika Csilla, Kilin Tünde, Kismihály Ildikó, Kolcser Magda, László Annamária, Lőrincz Erzsébet Teréz, Manz Aliz Andrea, Mátyás Edit, Rácz Emőke, Salló Andreéa, Simon Csilla, Szegedi Emőke, Szilágyi Erika, Török Erika, Varró Enikő, Vincze Etelka, Vincze Kinga

 

1995/1996

XII.A (humán) osztálynevelő: Székely Géza

Balog László, Batiz Zoltán, Bán Erika Sidónia, Bányász Melinda, Bíró Andrea Ilona, Borzási Ildikó, Cádár Tímea, Corujan Melinda, Csoma Enikő Melinda, Deák Eszter Fruzsina, Dezső-Farkas Emőke Hilda, Dimény Róbert, Farkas Klementina Csilla, Fodor Réka, Földes Sándor József, Fülöp Csilla Ibolya, Gyenge Zsolt, Győrfi Krisztina Erika, Kispál Ildikó, Kiss Erika, Korunka Réka, Krasznai Krisztina, Mild Gerd László, Moldován Roland, Nagy Lenke, Sabadas Emőke Judith, Sajgó Ildikó, Sipos Géza, Tonder Tünde, Tóth Csilla Magdolna, Varga Ágnes ILdikó, Vass Andrea Izabella, Vincze Anna, Vincze Melinda Judith

 

XII.B (reál) osztálynevelő: Hatházi Anna-Mária

Balázs Regina, Barta Csengele, Bartha Beáta, Benedek Rápolti Hanga, Bernáth Csongor, Bogdándi Ágnes Ildikó, Boros András, Gombos Genovéva Noémi, Gossler Attila Árpád, Herman Kinga, Kovács Enikő, László Ágnes, Macovei-Benczúr Cristian Roland, Manasses Erika, Manases Jenő, Mák Csaba Előd, Márton Gábor, Mikó Zsófia, Molnár Zsolt Csaba, Orbán Kinga Ildikó, Szabó Beáta Lídia, Tóth Attila, Török Melinda, Tulogdy Izabella, Zalányi Zita

 

XIII. (tanító- és óvónőképző) osztálynevelő: Moldvai Mihály

Balázs Ibolya Gyöngyi, Balázs Bota Irén, Bántó Jutka, Cadar Erika, Csete Erika, Csűrös Imola, Dénes Ágnes, Egyed Tünde, Fodor Gizella, Girbicean Zita, Hari Hajnal, Kádár Tünde, Korpos Erzsébet, Kovács Judit, Kovács Anna-Mária, Kulcsár Edith, Kudor-Varga Ildikó, Kun Melinda Enikő, Németi Enikő, Pop Aranka, Szabó Zelmira, Szőke Tímea, Tóth Róza Enikő, Vass Katalin, Zoványi Déri Márta

 

1996/1997

XII.A (humán) osztálynevelő: Misztrik Lászlóné Pál Jolán, Makkai Anna

Bázsa-Lovász Ildikó, Bereczki Kinga Teréz, Boda Tamás Gábor, Bükkei Melinda, Coman Hajnal Gréta, Darvas Andrea, Gagyi Levente Szabolcs, Gergely Ildikó Magdolna, Hadnagy Ildikó, Jakab-Pista Mónika, Jaskó Gyöngyi Enikő, Jenei Tünde, Kacsó Melinda, Kádár Erika Katalin, Kpangbai Gloria, Martonos Róbert, Mátyus Éva, Mezei József Tibor, Molnár Ildikó Emese, Pap Melinda, Precob-Túrós Dezső, Simon Anna Krisztina, Szász Mária Augusta, Szász Attila, Székely Ildikó, Tonder Réka, Török-Pali Annamária

 

XII.B (reál) osztálynevelő: Demeter Zsuzsa

Balázs Bence, Baki Zsolt, Bazsó Ildikó Jutka, Berki Emese Anna, Borza János Péter, Csép Erika, Daróczi Boglárka, Deák Edit Ildikó, Déner Beáta Mónika, Gálfi Kinga Edit, Ekárt László, Ferenczy Kinga, Fodor Ildikó, Gherghey Krisztina, Gönczi Tibor, Horváth Emese, Keresztes Zsolt, Kiss Zoltán, Kovács Enikő, Maembe Edmond, Makszin Gábor, Máthé Blanka Noémi, Szatmári Csilla, Szilágyi József, Tóth Edit, Varga Emőke, Vincze Noémi Enikő, Zsigmond Andrea Rebeka, Zsödő Judith Mária

 

XIII. (tanító- és óvónőképző) osztálynevelő: Ferencz Gál Mária

Ágh Enikő, Ágopcsa Emese, Balbinát-Rencsik Emőke, Balogh Tünde Ilona, Bálint Ildikó, Fancsal Kinga Ibolya, Fegyveresi Judith, Fodor Enikő, Füstös Raymonda Réka, Gábor Ildikó, Gergely Kata, Hajós Krisztina, Hindrich Csilla, Ioja Andrea Claudia, Jancsó Katalin, Kerekes Mária Magdolna, Király Erzsébet, Kötő Sára, Lázár Krisztina Gabriella, Marcu Melinda, Nagy Rubinka Andreea, Nagyosi Krisztina Ilona, Nemes Anna-Mária, Papp Imola Enikő, Polacsek Tímea Margit, Rácz Tímea Erika, Rigó Kinga, Szakács Mária Timea, Szlenka Judith, Zsebe Magda

 

1997/1998

XII.A (humán) osztálynevelő: Tőkés Elekné Bitay Erika

Albert Melinda-Kinga, Albert-Kedves Erika, Almasan Noémi Aimeé, Balogh Emőke, Boros Tünde-Ilonka, Erchedi Melinda Orsolya, Ercsey Andrea-Emese, Farkas Judit, Galy Zoltán Günther, Geambasu Réka, Incze Tünde, Jászoly Tímea, Kertész Katalin, Kiss Szabolcs Levente, Kun István Attila, Makó Gabriella, Marton Balázs Levente, Mihály Orsolya Katalin, Molnár Erika, Rebnyik Jenő, Sacaci Hajnal, Sipos Erika, Szados Edit Andreea, Szántó Péter Dániel, Székely Melinda, Szilágyi Andrea Csilla, Tamás Hajnalka, Tóth-Wessely Lajos Adrian, Varga Lenke, Veress Kata, Zsigmond Annamária

 

XII.B (reál) osztálynevelő: Csabai Csaba Márton, Wolf Rudolf

Albert István, Almási Hilda Eszter, Csegezi Zoltán, Dániel Enikő, Darvasi Melinda Dorottya, Dósa Alpár, Gyugyucz István Péter, Hindrich Ildikó, Juhász Csaba, Keresztúri Zsolt, Kiss Enikő Andrea, Kiss Kinga Rita, Kókay Zoltán, Korom Csilla, Lukács Csilla Katalin, Marchis Cristan Roland, Nyakas Edith Zsuzsánna, Pop Tünde, Poráczky Tibor Levente, Szabó Kinga Imola, Szász Noémi Zsuzsana, Thalmaier György, Túrós Adél, Vincze Balázs Áron, Wéber Zoltán Árpád

 

XIII. (tanító- és óvónőképző) osztálynevelő: Kovács Lajos

Binder Andreea Éva, Boros Kinga Andrea, Czakó Hajnalka Ildikó, Deritei Csilla, Endi Izabella Erika, Fekete Tímea Melinda, Fodor Anna Mária, Futó Ibolya Melinda, Füstös Éva, Hegyi Erika, Herdlicska Kinga Adrien, Jakab Boglárka Katalin, Jenei Irénke Andrea, Kápolnai Andrea, Kis-Mihály Erika, Kis Ilona Andrea, Kovács-Bessenyei Enikő, Kovács Kinga Csilla, Mátyás Noémi Mária, Nagy Mária, Oros Andrea, Pásztor Andrea, Rázmán Klára Tünde, Sinkó Elena, Szabó Emőke, Szabó Erika, Székely Enikő Csilla, Székely Tünde Andrea, Tárkányi Iuliana, Tonczár Anikó Haynalka

 

1998/1999

XII.A (humán) osztálynevelő: Fejér Jánosné Bereczky Márta

Antal-Tövissi Zsófia, Kovács Enikő Melinda, Balogh Enikő, Kovács Eszter, Bódi Tamás, Lakatos Artúr Lóránd, Czakó Tünde Zenobia, Csákány Zsolt, Cherechesiu-Demeter Caterina, Fekete Melinda, Furu Adél, Gáll Tünde Marika, Györbíró Enikő, Iakab Krisztina Ildikó, Jakab Attila, Jenei Judith, Kádár Annamária, Kasza Izabella, Király Csilla, Kokoly Zsolt, László Kinga Katalin, Major Ágnes Judith, Móritz Tünde, Murádin János Kristóf, Orbán Csilla Melinda, Pál Erika, Pillich Apor Balázs, Szekerán Emese Mária Rita, Timár Szabó Melinda, Török Mária Magdolna, Varga Irina Éva, Váradi Boglárka, Zoltay Orsolya

 

XII.B (reál) osztálynevelő: Szigeti Lászlóné Balogh Anikó

Bakó Lóránd Csaba, Bázsa Pataki Réka, Binder András, Boldizsár-Zeik Hajnal Csilla, Csűrös Zoltán Lehel, Daróczi Emőke Orsolya, Eke Tamás, Fehér Henriette Erzsébet, Fodor Szilárd Alpár, Gábos Dénes, Havadi-Nagy-Dávid István, Hindrich Piroska, Kertész Andrea Márta, Kilin Róbert Csaba, Luk Emese, Máthé Róbert Zoltán, Mihály Zsolt Barna, Molnár Szabolcs Iván, Orbán Ilona, Popescu Adriana Iozefina, Rácz Ella Katalin, Szabó Melinda Beáta, Szalontai Attila, Szász István Sándor, Szilágyi Katalin Júlia, Törös András Töhötöm, Ütő Csaba Ferencz,

 

XIII. (tanító- és óvónőképző) osztálynevelő: Deák Árpád

Balla Kinga-Emőke, Barta Melinda, Bárdos Ildikó, Boros Ildikó Erika, Esztergár Éva, Fábián Csilla Izabella, Fodor Izabella, Gábor Krisztina, Gábor Orsolya, Kelemen Anna Mária, Kis Erika, Márkosi Katinka, Márton Etelka, Molnár Zoltán József, Novák Kinga, Pákai Hajnalka Enikő, Pásztor Zsuzsanna Kinga, Raffay Dalma Andrea, Roman Elvira, Szabó Ildikó Tünde, Szabó Noémi, Szallos Erika, Szűcs Gellért József, Takács Enikő Erika, Tóth Ildikó, Török-Buzog Viola, Trombitás Enikő, Tussai Réka, Udvar Elza Krisztina

 

1999/2000

XII.A (humán) osztálynevelő: Misztrik Lászlóné Pál Jolán

Adorjáni Zsolt, Angyalosi Izabella, Antal Noémi, Boga Eszter Boglárka, Deák Ünige Éva, Filep Attila, Görög Erzsébet, Görög-Angyal Dóra Krisztina, Hadnagy Júlia, Juhos Réka Ildikó, Jakab Éva, Kápolnai Levente, Keszeg Anna, Kiss Erika, Korom Emilia, Kulcsár Kinga, Magó Pál, Moldovan Borbáth Áron, Nagy József Gábor, Németi Melinda, Pakó Orsolya, Pap Melinda, Patrubány Csilla, Péter Levente, Székely Cecilia Anna, Török-Gornyik Timea, Zágoni-Szabó Melinda, Xántus Áron

 

XII.B (reál-intenzív angol) osztálynevelő: Hatházi Anna-Mária

Balázs Anna, Balla Réka, Bernáth Levente László, Binder Ágnes Szilvia, Bíró-Szokolovszki Timea, Blényesi Attila, Dáné László Tibor, Gyenge Zoltán, Hermann Réka, Iván Kinga Karolina, Kelemen Szabolcs, Kerekes Imola Rózsa, Kertész Enikő, Kiss Előd Tamás, Kiss Ildikó, Kiss Levente Zsolt, Kofity Zoltán, Mátis István, Nagy Ágnes, Nagy Kinga, Péntek Andrea Éva, Puscas Melinda, Sipos Áron, Szávics Blanka, Szilágyi Annamária, Torjai Krisztina Emese, Török Gergely József, Varga Zsolt József

 

XIII. (tanító- és óvónőképző) osztálynevelő: Darvasi Jenőné Reményi Gyöngyvér

Bartha Erika Iuliana, Boér Ágota Krisztina, Bükkösi Tünde Júlia, Butyka Izadora Abigél, Darvasi Timea Kitty, Deritei Katalin, Dobri Orsolya, Ferencz Amália, Fülöp Kinga Zsófia, Gergely Izabella, Groza Tünde Mónika, Hancz Imola, Juhos Ibolya Mária, Karaivanoff Judit, Kozma Edith Krisztina, Kun Enikő, Kun I. Enikő, Lukács Melinda, Mosonyi Izabella, Nagy Emese Noémi, Orbán Ibolya, Szép Éva Krisztina, Tárkányi Enikő, Tárkányi Melinda, Tatár Noémi Hajnalka, Tóbiás Enikő, Valkai Emőke Izabella, Varga Magda Melinda

 

2000/2001

XII.A (humán) osztálynevelő: Jakab-Medvéssy Andrea Alice

Babos Melinda, Babos Tibor, Balázs Annamária, Balázs Balázs, Bangur Zsolt Tibor, Bartha Botond Csaba, Bodis Andrea, Bodis Kinga, Breg Krisztina Petra, Butyka Andrea, Domokos Réka Orsolya, Eke Zsuzsánna, Farkas Csilla Sarolta, György-Somai Alpár, Iakab Kinga Csilla, Joó Hajnalka, Korondi Ágnes, László Enikő, Magyarosi Andrea Krisztina, Pap Zsófia, Pató Botond Attila, Szabó Enikő, Szabó Ilona Andreea, Szilágyi Emőke Erzsébet, Szőke Máté, Szöllösi Éva, Tóth Erika Tünde

 

XII.B (reál-intenzív angol) osztálynevelő: Bartók Tibor

Balázs Hajnalka, Bárdos Mária Ildikó, Csiszár Boglárka, Farkas Ildikó, Ferencz Zsolt, Gossler Erika Ágnes, Konecsny Ádám, Mátis Anikó, Mihály András József, Mille Júlia, Nagy Éva Katalin, Orbán Ildikó, Pakó Alpár, Péter Andrea Beáta, Sinkó Tekla, Szabó Csilla, Szilágyi Enikő, Takács Eszter, Tárkányi Timea, Víg Eleonóra Enikő

 

XIII. (tanító- és óvónőképző) osztálynevelő: Tonk Istvánné Tóth Mária, Szász Judit

Bárdos Réka Tekla, Bolla Emese Andreea, Bota Gizella Anikó, Csete Tünde Ibolya, Gábor Andrea, Gál Erika Timea, Gebe Melinda, Halmi Enikő, Hancz Csilla, Hertely Enikő, Hügel Timea, Juhos Lenke, Kismihály Hajnalka, Kiss Andrea Boróka, Kovács Zsuzsa, Kovács-Hidas Katalin, Máthé Orsolya Teréz, Morocz Enikő Tünde, Nemere Beatrice, Sebestean-Pál Kinga Melinda, Sütő-Gyuri Tünde, Szöllődi László, Tasnádi Enikő Noémi, Tóth Ibolya, Tulogdi Tünde Enikő, Vajda Ildikó Kinga

 

2001/2002

XII.A (humán) osztálynevelő Tőkés Elekné Bitay Erika

Apáczai Attila, Balázs Ildikó Judit, Bázsa-Lovász Erzsébet, Bolla Réka Gabriella, Czégényi Krisztina Julianna, Dáné Melinda Csilla, Dózsa Izabella, Jakab Levente Ferenc, Kilin Arnold Levente, Kiss Katalin, Kudor Péter, Luk Annamária, Maneszes Sándor Levente, Nemes Kinga Erika, Pató Bulcsú Attila, Polyák Andrea, Schebor Melinda Csilla, Varga Zsuzsánna, Váczi Roland Mihály

 

XII.B (reál-intenzív angol) osztálynevelő Demeter Zsuzsa

Angyalosi Réka Eszter, Boga Botond, Dobai Tünde, Georgescu Cristina Gabriela, György Ágota, Henter-Tóth Ágota Eliz, Hints Réka, Incze Róbert, Juhos Adela Tímea, Kerekes Zsuzsa Mária, Kiss Ildikó, Kiss Tibor, Kovács Zsófia, Majó Zoltán, Manaszes Hajnika, Mikó Ferenc, Misztrik Emese Krisztina, Péter Anikó Erika, Sipos Dávid, Szados Krisztina, Szőke István, Tussai András, Wéber Tibor Rudolf, Zsigmond Eszter

 

XIII. (tanító- és óvónőképző) osztálynevelő: Székely Géza

Barta Erika Ildikó, Boldizsár Boglár, Boncz Edith, Dénes Enikő, Fekete Edit Orsolya, Fodor-Kis Ildikó, Ilyés Etelka Magdolna, Ingber Enikő, Juhos Andrea Emese, Korpos Melinda, Kovács Enikő, Máthé Edit Jolán, Miklós Erzsébet Eszter, Orbán Anna, Pál Ildikó, Pálfi Katalin, Ruzsa-Gazsi-Ferkő Enikő, Szabó Erika, Szalai Ilona Ildikó, Szalai Kinga Emese, Szalma Anna Mária, Tatár Erzsébet Tímea, Varga Andrea

 

2002/2003

XII. A (humán) osztálynevelő: Dibernardo Péterné Bázsa Erzsébet

Adorjáni Anna, Bárdos Katalin Klára, Bíró-Szokolovszki Alpár, Boros Annamária, Deák Csilla Andrea, Erchedi Árpád Attila, Farkasfalvi Andrea Réka, Fodor Enikő Katalin, Horváth Kinga, Jankó József Csaba, Kelemen Judith, Kerekes Melinda Kinga, Kiss Tünde, Láng Annamária, Lukács Adorján, Major Sándor, Máté Edina, Molnár Tímea Gréta, Pap-Tankó Arabella Boglárka, Szathmáry Enikő, Székely Tímea Edina, Szilágyi Ildikó, Szondi Andreea, Toth István Zsolt, Török Gabriella Gizella, Zsoldos Tímea

 

 

XII.B (reál-intenzív angol) osztálynevelő: Vörös Alpár István Vita

Bálint Amália Júlia, Balogh Béla Ágoston, Bányász Edit, Dáné Zoltán Ádám, Duj Tünde Orsolya, Ferenczy Andrea, Incze Judit, Köble Kinga Beáta, Kulcsár Júlia, Kurticsán Eszter, László Enikő, Lukács Árpád, Magyari Renáta, Makszin Antal, Molnár Tünde, Petrut David Timotei, Plesa Iuliu Francisc, Sebők Ákos Boldizsár, Szabó Ágnes Orsolya, Szilágyi Szabolcs Zoltán, Szőke Márk, Zoltáni Kinga Réka

 

XII.C (könyvtárszak) osztálynevelő: Deák Árpád

Albert Sándor Szilárd, Barta Kinga Júlia, Bartha Andrea, Boros Róbert, Cseh Ildikó, Dávid Timea Noémi, Dolian Brigitta, Dózsa Mónika, Fábián Enikő Noémi, Gecző Melinda, Hindrich Tünde, Kerekes Imola Timea, Kovács Hajnal Ámándi, László Beáta, Lázár Tímea, Miszti Ilona, Molnár Irma, Muszka Lujza Zita, Ötvös Dalma, Salem Eduárd Suheil, Simon Imre, Szatmári Csilla, Turos Tünde Beáta, Udvar Jolán Renáta, Vincze Enikő

 

XIII. (tanító- és óvónőképző) osztálynevelő: Mihály Béla

Albert Alíz Mónika, Balázs Csilla, Czika Edit, Fülöp Enikő Hajnal, Gurzó Adél, Iacob Ibolya, Kovács Csilla, Kulcsár Edith, Lénárt Emese, Márton Katalin, Miklós András, Molnár Juliánna, Moriczi Enikő, Nagy Erika, Nagy Katalin-Aletta, Nagy Kinga, Nagy Kinga Hajnalka, Rácz Enikő Zsuzsa, Riti Mária Katalin, Simon Erzsébet Krisztina, Szilágyi Csilla Melinda, Török Ildikó Emőke, Tulogdi Ildikó, Zoltán Etelka Mária

 

2003/2004

XII.A (humán) osztálynevelő Misztrik Lászlóné Pál Jolán

Antal-Tövissi Anna, Bárdos István Zoltán, Barta-Mihály Melinda, Berki Tímea, Bíró Attila Csaba, Csatlós Júlia Piroska, Dobay Andrea Kinga, Enyedi-Bak Sarolta, Forrai György Zsolt, Fülöp Kinga, Hermann Anna, Jakab Éva, Jakab Orsolya, Kiss Erika, Korondi Tímea Melinda, Magyari Noémi, Mild Brigitte, Nagy Szilárd, Nagy Zsuzsánna, Schebor Krisztina, Széman Emese Rózsa, Tamás Anikó

 

XII.B (reál-intenzív angol) osztálynevelő: Darvasi Jenőné Reményi Gyöngyvér

Baga Magdalena, Bálint Jolán, Ballok Zsuzsa, Balogh Ildikó Melinda, Bárdos István, Cserei Orsolya, Deretei Ildikó Tímea, Fábián István, Hadnagy Ernő, Havadi Loránd Ferenc, Jancsó Beáta, Kassian Péter, Kassian Tímea, Kálmán Amália Éva, Kádár Erzsébet Anikó, Kerekes Éva, Lax Eszter Emőke, László Anikó, Nagy Erika, Polyák András, Szabó Csilla Zsuzsanna, Székely István, Szőke Andrea, Vincze Zoltán

 

XII.C (közgazdasági osztály) osztálynevelő: Pilbák Enikő Ildikó

Albert Éva Beáta, Bartha Ágnes, Batíz Sándor Zsolt, Bogya Boglár Bíborka, Boldizsár Melinda, Brumar Ildikó, Domokos Amália, Horváth Erika Csilla, Ionescu Beatrice Gloria, Kerezsi János Levente, Kovács Piroska Beáta, Krasznai Réka, Léczfalvi Ildikó Emese, Lovász Szabolcs, Pap Zsuzsa, Salat-Zakariás Csaga, Straff Gabriella Noémi, Szatmári Sándor Attila, Szováti Klára, Tárkányi György, Vincze Botond Szabolcs, Kiss Tibor Vincze Júlia, Zsoldos Sára Noémi

 

2004/2005

XII.A (humán) osztálynevelő: Farmati Anna

Almási Elza Linda, Balogh Zalán, Borbély Iosif, Czakó Beáta, Dévai Róbert, Fodor Zoltán Zsolt, Fuchs Gergely, Gal Cristina Dalma, Gróza Katalin Anikó, Imecs Levente, Kassay Zsolt, Kilin Anna Magdolna, Kopányi Enikő Tünde, Manasses-Almásy Botond, Márton Szilárd Lőrinc, Mártonfi Imola Adélka, Módi Erika, Molnár Zsuzsánna, Orbán Timea, Orbán Zsolt, Papp Ferenc Attila, Papp Orsolya Beáta, Salem Arthur Eunice, Sipos Andrea Eszter, Szabó Júlia Beáta, Szallos-Kis Timea Katalin, Székely Nelida, Székely Noémi Timea, Török-Ágoston Rebeka, Tusai Zoltán György

 

XII.B (reál-intenzív angol) osztálynevelő: Jakab-Medvéssy Andrea Alice

Balázs Tünde, Balázs Csilla, Csiki Lujza Tünde, Deritei Éva, Dénes András Attila, Hencz Kinga Noémi, Kabán Zoltán Csaba, Kelemen Attila Csongor, Lajos Erzsébet, Lázár Csilla Hanga, Lőrincz Eszter, Luczai Éva, Lukács Eszter, Magyari Hajnalka, Müller Borbála, Nagy Andrea, Nistor Daniel, Örvössy Gyöngyi Ildikó, Páll Levente Márton, Török Beáta Andrea, Tunyogi Erika Tünde, Vaida Imola Tünde, Wanek Tamás, Zoltán Erzsébet

 

XII.C (közgazdasági osztály) osztálynevelő: Rokaly Réka

Ballok Leonárd, Balog Botond Szilveszter, Bara Szilárd Botond, Bartha Attila, Csete Rozália, Fintz Noémi, Hadnagy Timea, Iuhos Renáta, Iuhos Zsuzsa, Koncz Ferencz, Kuppan Attila István, Lengyel Réka, Márk Kinga, Matar Sherin, Molnár Noémi, Nagy Enikő Mirjam, Nagy-Simonfi Emese, Pataki Tünde Ilona, Pál Júlia Ecaterina, Péntek Andrea, Péter Adél Evelyn, Péter Ildikó Piroska, Socaciu Susana Silvia, Sükösd János Albert, Szalontai Emese, Takács Mária Katalin, Tóbiás Csilla, Túri Zoltán Szabolcs, Varga Enikő

 

2005/2006

XII.A (humán-intenzív angol) osztálynevelő: Tőkés Elekné Bitay Erika

Adorjáni Márta, Bányai Róbert, Boldizsár-Zeik Zsuzsa, Cărăuşu Alexandra, Cserei Attila, Csorba János, Farkas Edith Ildikó, Fekete Orsolya, Hadnagy Imola Magdolna, Horváth Kinga Hajnalka, Jancsó Noémi, Joó Arabella Izaora, Kun Timea, Lőrincz Zsuzsanna, Lőrinczi Sára Júlia, Máté Erika, Mesesan Edith Krisztina, Mihály Mária Mónika, Molnár Edmond Zsolt, Oltean Kinga Beáta, Papp Beáta, Pap Noémi, Papp Timea Erika, Simon Mónika Beáta, Székely Emőke Imola, Székely Levente, Szöllös Petra Judit, Tötszegi Orsolya, Török Kinga Andrea, Visky András, Visky Ábel, Zsoldos Mária

 

XII.B (reál-intenzív angol) osztálynevelő: Demeter Zsuzsa

Balla József, Balogh Árpád Attila, Bánhegyesi Nóra Orsolya, Bányai Beatrix, Botos Tímea Júlia, Burkhardt Tünde, Costea Arthur Daniel, Cubitchi Arnold Róbert, Csete Csaba, Eke Róbert Péter, Fodor Mihály, Forrai Szilárd Róbert, Gödri Veronika, Hertely Szidónia, Horváth Péter, Ienei Zoltán, Majó Zsuzsa, Orbán Ilona Amália, Szabó Ildikó Zsuzsa, Tánczos Katalin, Tárkányi István Attila, Thalmaier Erika, Török Zoltán, Varga Csilla, Varga Levente, Visky Éva

 

XII.C (közgazdasági osztály) osztálynevelő: Tőkés Sándorné Szondi Edit

Ambrus-Gornyik Lenke, Balogh Andrea Melinda, Bartis Izabella Tünde, Bazsó Ildikó, Cocoară Zorán, Csáni Kinga, Daroczi Brigitta, Dezméri Anna Emese, Henter-Tóth Tímeea, Horja-Gál Orsolya, Kulcsár Ágnes, Muresan Júlia, Nagy Erika, Nagy Éva Linda, Nagy János, Nagy Timea, Németi Renáta Noémi, Okos Rigó Melinda, Pány-Vas Levente Mátyás, Szabó Klára, Szatmári Timea Melinda, Thalblum Tünde, Varga Helga, Varga Zoltán Árpád, Vincze Katinka Timea, Vincellér Katalin

 

2006/2007

XII.A (humán-intenzív angol) osztálynevelők: Pilbák Enikő Ildikó, Dibernardo Erzsébet

Andori Rebeka, Balázs Rebeka, Bodor Emőke Orsolya, Fodorean Helga Andreea, Gábor Zsófia, György Júlia, Halász Timea, Iankó Orsolya, Iózsa Erika, Kálmán Márta Emília, Kerekes Tamás, Kiss Gábor, Kiss Ibolyka, Kozma Anna, Kulcsár Albert Csaba, Lőrinczi Attila, Nagy Júlia Izabella, Orbán Levente, Papp Andrea Emőke, Peltán-Brosz Roland, Pintea Andreea, Sebestyén Emese, Sipos Réka, Szilágyi Ilona, Toró Réka Orsolya, Újváry László Péter, Varró Erzsébet Anetta, Viski Anna, Visky Zsolt, Zágoni Noémi Ilona

 

XII.B (reál-intenzív angol) osztálynevelő: Vörös Alpár István Vita

Balla György, Balogh András, Balog Zsolt, Bikfalvi Emese Sára, Cserei Júlia Agneta, Douda Renáta Beátrix, Győrffy Levente Zsolt, Hadnagy Dániel, Juhos Kinga Beáta, Kertész Orsolya, Kovács Árpád Tamás, László Kinga Erzsébet, Magyari Melinda, Mátyás Róbert, Miklós Csaba, Muszka-Pál Réka, Müller Vilmos, Orbán Bálint, Pilbák Júlia, Portik Lóránt András, Rupárcsics Attila Norbert, Sin Andrea Klára, Székely Erzsébet Edina, Tóbiás István, Toroczkai Anna Imola, Turos Csilla Emese, Vig Robert Ferenc

 

XII.C (közgazdasági osztály) osztálynevelő: Mihály Béla

Albert Loránd, Albert Zsuzsa, Bocse Paula, Butyka Anna, Fodor Árpád Attila, Gábor Andrea, Gergely Andrea Enikő, Györkös-Mányi Adél Emese, Havadi-Butyka Júlia Andrea, Jablonovszki András Béla, Kis Emese, Király Noémi Erzsébet, Marin Tímea, Mák Arany Ildikó, Nagy Katalin, Nagy Orsolya, Okos Éva Timea, Péter Aliz Noémi, Pop Ildikó, Sós Abigél, Szabó Erika. Szász Annamária, Szilágyi Annamária, Tasnádi Melinda, Tóth Katalin Enikő, Tunyogi Annamária Imola, Tunyogi Beáta Orsolya, Vajas Dorottya Hilda, Varga Júlia-Hajnal, Varga Timea Éva

 

2007/2008

XII.A (humán-intenzív angol) osztálynevelő Balogh Réka, Nagy-Wolf Ildikó

Antal Cristina Dana, Bereczki Gábor Tibor, Biró Timea Renáta, Bozsoki Noémi, Bödör Karolina Timea, Butyka István Levente, Iancu Andrea Krisztina, Józsa Alida, Kása Szabolcs, Kovács Andrea Gabriella, Lészai Orsolya, Megyesi Emőke Hilda, Mezei Beatrix Andrea, Molnár Erika Beáta, Nagy Zsolt, Németh Noémi, Péter Kinga Renáta, Pop Ilona Mária, Pozsony Borbála, Pünkösti Orsolya, Sajgó Timea, Szabó Melinda, Szabo-Orosz Noémi Renáta, Szondi Anna Rebeka, Toth Aliz Kriszta, Tóth Beatrix Erika, Végh Ferencz Robert, Vincze Zoltán, Zsoldos Márton Csaba

 

 

XII.B (reál-intenzív angol) osztálynevelők: Vörös Alpár István Vita, Gheváld Júlia

Balázs Levente, Balázs Zoltán, Boldizsár Zeik Zsombor, Both Ferencz Rómeó, Burkhardt András, Déner Imola, Fodor-Kis Andrea, Görög Zoltán, Győri Emese Timea, Horváth Bogdan, Ilyés József Attila, Juhos István Zsolt, Kilin Emese, Kovács Kinga, Kulcsár Anna-Mária, Mihăilă Andrei Gheorghe, Mora Alexandru Ioan, Nagy Réka Ildikó, Oláh Gábor József, Pány-Vas Timea, Szabó Zsuzsa, Szalontai Ágnes, Széman Csilla Erika, Tőkés László Ábel, Turos Boglárka

 

XII.C (közgazdasági osztály) osztálynevelő: Darvasi Jenőné Reményi Gyöngyvér

Albert Emese, Balázs Éva Renáta, Bazsó-Dombi Csaba, Bencsics Tünde, Chesăuan Sidonia Mária, Czakó Emőke Orsolya, Czineghe Árpád Levente, Dobai Izabella Kriszta, Halász Erika Tünde, Istvánffy Zsolt, Jakab Ildikó Dorottya, Kallo-Peti-Ferkő Erika, Kerekes Márta Beáta, Kerekes Viola Katalin, Kozma Beatrice, Lőrincz Ágnes, Márton Júlia Kinga, Német Júlia, Nistor Anna, Pásztor Ildikó Enikő, Péntek Márton, Szabó Loránt István, Székely Helga Timea, Székely Imola Noémi, Szilágyi Andrea Réka, Szőke-Okos-Rigó Kinga, Szücs Réka Rozalia, Török-Gornyik Timea, Valkai-Jani Emőke, Vincze-Pál Erika

 

2008/2009

XII. A (humán-intenzív angol) osztálynevelő: Fehér Judit

Adorjáni Mária, Balázs Eszter, Barra Loránd, Bikfalvi Áron Márton, Ciora Timea Judith, Csiszár Magelona, Florisca Levente Mihai, Forgács Noémi Lilla, Fülöp Zsolt, Gal Tünde, Gebe Orsolya Timea, Giriti Zsófia, Ianko Erika, Iankó Gyöngyvér Kinga, Kerekes Adél, Kerekes Eszter, Kerekes Réka, Kilin Tünde Júlia, Kozma Katalin, Máté Emese Gyöngyi, Nagy Emőke Emese, Popa Sabina Zita, Sollok Timea, Soós Beáta, Süller Melánia, Szabó Emese, Szapora Norbert Zsolt, Szász Sarolta, Tamás Karola, Vincze Timea

 

XII. B (reál-intenzív angol) osztálynevelő: Jakab-Medvéssy Andrea Alice

Butyka István, Deák Orsolya, Deák Tamás Zsolt, Deritei Dávid, Fodor Norbert, Gábor Anamaria Adriana, Ilyés Kinga, Iango István, Kántor Kinga Júlia, Kömös Eszter Henrietta, Máthé Szabolcs, Miszti Timea Amália, Nagy Ágota, Páll Robert János, Pálfi Csilla, Pásztor Arthur, Rusz Erzsébet, Szabó Ata Erika, Szabó Eszter, Szabó Timea, Tamás-Krumpé Antal, Tobias Robert

 

XII. C (közgazdasági osztály) osztálynevelők: Kötő Pákai Andrea, Filep Judit

Ajtai Zsuzsa, Albert Esmeralda Denisa, Balogh Beatrix Andrea, Babos Timea, Debreczeni Mária Magdolna, Dezső Emese Izabella, Deritei Endre, Fábián Mihály, Gábora Attila, Gergely Ildikó, György Tünde, Iuhos Zsuzsa Melinda, Kelemen Erzsébet Eszter, Kerekes Renáta Margit, Kiss Szidonia Andrea Angela, Miszti Andrea, Nagy Timea, Szabó József István, Szabó Csilla Emese, Szalontai Helga Erika, Tamás Norbert Szilárd, Tasnádi István Zsolt, Toth Anna Maria, Török-Gyurkó Zoltán Attila, Vinczeller Zsuzsi, Wagner Attila, Zehra Ibolya

 

2009/2010

XII.A Osztálynevelő Tőkés Elekné Bitay Erika

Balogh Kincső, Berszán Panna, Csete József, Daczo Izabella Dóra, Gál-Máté Tímea, Görög Jonathán Dávid, Iankó Edina, Imre Sándor Artúr, Kelemen Beáta, Kerekes Lajos, Kokoly Andrea Charlotte, Koronka Tímea Erika, Lészai Lehel, László Orsolya, Lőrincz Noémi, Lukács Jonathán Tibor, Lukács Orsolya Helén, Lukács-Kisbandi Beáta Adél, Nagy Brigitta, Péntek Robert, Pop Eliza, Pop Tünde, Simon Ágnes, Szabó Balázs, Székely Előd Antal, Székely Erika Bernadette, Szilágyi-Kispista Ágota, Tóth Erika Éva

 

XII.B Osztálynevelő Demeter Zsuzsa

Bakó Balázs, Deák Zsuzsanna Irén, Farkas Andrea Erzsébet, Földvári István Szilárd, Győri Erzsébet, Hankó Brigitta, Havadi Butyka Anikó, Horváth Erika Krisztina, Horváth Tímea, Jakab Melinda, Kacsó Tímea, Kovács László Tibor, Lőrincz Katalin, Mátyás András, Nagy Zsófia, Nagy Zsolt István, Nép Árpád Ferencz, Rózsa András István, Ruparcsics Arnold Péter, Szabó István Csaba, Szabó Kati, Tamás Emese Beáta, Tóbiás András, Török-Dani Rebeka, Varró István László, Vita Aviva Noémi

 

XII.C Osztálynevelő Tőkés Sándorné Szondi Edit

Balog Brigitta Szidónia, Bárdos Katalin, Batiz Zsolt, Bobos Kinga, Bogdán Erzsébet, Budáker Andrea Erika, Chesauan Vasile, Dániel Sára, Deák Andrea, Deák Levente, Dézsi János, Gábora Enikő, Groza Anita Gabriella, Jaskó Andrea Krisztina, Kalló Edina Renáta, Kerekes Beáta Csilla, Kis Emese, Kovács Noémi Bernadett, Kőmíves Tímea, Lovász Enikő, Lőrincz Orsolya, Német Anna Erzsébet, Szabó Emese Beáta, Szász Orsolya Erika, Tasnádi Erzsébet Csilla, Turi Dalma Noémi, Túros Annamária, Ujvári Tímea, Varga Kinga, Zsoldos János

 

Összeállította: Vörös Alpár